Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

alarm cobra 0144

01 Feb 2004 13:07 5612 6
  • Level 26  
    witajcie,
    nigdzie nie moge znaleźć schematu montazowego do tego alarmu (cobra 0144), dodam ze jest on sterowny oryginalnymi pilotami IR auta (np. renault). mam taki alarm i nie wiem co gdzie podlaczyc
  • Level 2  
    szukam wszelkich informacji nt. alarmu cobra 0144. mam ten alarm w clio i tak pieknie dziala ze czesto w ogole nie moge odpalic samochodu. dopiero po zal. alarmu i odczekaniu znowuz daje sie uruchomic. Zauwazylem ze przy przekecaniu kluczyka gdy nie zapala nie ma takiego charakterystycznego dzwieku z centralki alarmu - cos w rodzaju dzwieku ze stycznika
    arkady2002(malpa)poczta.onet.pl
  • Level 2  
    szukam wszelkich informacji nt. alarmu cobra 0144. mam ten alarm w clio i tak pieknie dziala ze czesto w ogole nie moge odpalic samochodu. dopiero po zal. alarmu i odczekaniu znowuz daje sie uruchomic. Zauwazylem ze przy przekecaniu kluczyka gdy nie zapala nie ma takiego charakterystycznego dzwieku z centralki alarmu - cos w rodzaju dzwieku ze stycznika
    arkady2002(malpa)poczta.onet.pl
  • Level 26  
    na auto electric nie ma 144, ale to nic bo mam juz cala dokumentacje
  • Level 17  
    może ktoś wie gdzie można kupić pilot radiowy do alarmu COBRA 0144 , lub gdzie można naprawić taki pilot ?
  • Level 19  
    meteo027 piszesz, że posiadasz dokumentację do Cobra0144. może udostępnisz innym użytkownikom?