Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm cobra 0144

01 Lut 2004 13:07 5342 6
  • Poziom 26  
    witajcie,
    nigdzie nie moge znaleźć schematu montazowego do tego alarmu (cobra 0144), dodam ze jest on sterowny oryginalnymi pilotami IR auta (np. renault). mam taki alarm i nie wiem co gdzie podlaczyc
  • Poziom 2  
    szukam wszelkich informacji nt. alarmu cobra 0144. mam ten alarm w clio i tak pieknie dziala ze czesto w ogole nie moge odpalic samochodu. dopiero po zal. alarmu i odczekaniu znowuz daje sie uruchomic. Zauwazylem ze przy przekecaniu kluczyka gdy nie zapala nie ma takiego charakterystycznego dzwieku z centralki alarmu - cos w rodzaju dzwieku ze stycznika
    arkady2002(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 2  
    szukam wszelkich informacji nt. alarmu cobra 0144. mam ten alarm w clio i tak pieknie dziala ze czesto w ogole nie moge odpalic samochodu. dopiero po zal. alarmu i odczekaniu znowuz daje sie uruchomic. Zauwazylem ze przy przekecaniu kluczyka gdy nie zapala nie ma takiego charakterystycznego dzwieku z centralki alarmu - cos w rodzaju dzwieku ze stycznika
    arkady2002(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 26  
    na auto electric nie ma 144, ale to nic bo mam juz cala dokumentacje
  • Poziom 17  
    może ktoś wie gdzie można kupić pilot radiowy do alarmu COBRA 0144 , lub gdzie można naprawić taki pilot ?
  • Poziom 19  
    meteo027 piszesz, że posiadasz dokumentację do Cobra0144. może udostępnisz innym użytkownikom?