Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aristo 9550 laduje baterie do 37%

duczekzabrze 11 Cze 2008 13:07 840 2
  • #1 11 Cze 2008 13:07
    duczekzabrze
    Poziom 15  

witam

od 2 dni mam problem z moim laptopem, otóż bateria ładuje sie tylko do 37% i na tym pozostaje.Dioda z ładowanie baterii gaśnie i bateria wytrzymuje około 30 minut, wcześniej trzymała ponad 1godzine..w czym tkwi problem..? mam ją skalibrować? mam taki program jaki podaje w załączniku i czy on mi pomoże? nie chce bardziej coś popsuć

0 2
  • #2 11 Cze 2008 19:22
    tomaszko
    Poziom 16  

Prawdopodobnie padły ogniwa. Bateria osiąga już pełne napięcie i przestaje się dalej ładować. Licznik staje wtedy w miejscu. Wyłącz w systemie alerty od baterii i sprawdź czy dalej pociągnie. Jeśli wytrzyma dużo dłużej tzn., że jest rozkalibrowana. Co do programu do kalibracji to Ci nie pomogę, bo go nie testowałem, a poza tym nie na każdym sprzęcie to działa.

0
  • #3 11 Cze 2008 20:32
    duczekzabrze
    Poziom 15  

tomaszko napisał:
    Prawdopodobnie padły ogniwa. Bateria osiąga już pełne napięcie i przestaje się dalej ładować. Licznik staje wtedy w miejscu. Wyłącz w systemie alerty od baterii i sprawdź czy dalej pociągnie. Jeśli wytrzyma dużo dłużej tzn., że jest rozkalibrowana. Co do programu do kalibracji to Ci nie pomogę, bo go nie testowałem, a poza tym nie na każdym sprzęcie to działa.

kurcze ale żeby tak nagle padła...?? zrobilem kalibracje ..tzn ponoć trzeba na maxa naładować baterie w dosie w tym programie co dałem w załączniku i kurcze od tego czasu mi normalnie ładuje.... zobaczymy... rozładowuję właśnie baterie i podłącze na noc to będę widzieć rano co i jak:D

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo