Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford 6006 ustawienie mechaniki

11 Cze 2008 18:02 1386 1
 • Poziom 17  
  ..Koledzy ma ktoś opanowany temat z ustawieniem tego gównianego mechanizmu w tym Fordzie?.Mechanizm generalnie działa ale nie zawsze po włożeniu płyty nadziewa się Ona na talerzyk z łapkami.Płyta powinna wejść i się minimalnie cofnąć a nie zawsze to robi i wtedy już gimela..Zna ktos temat?.
 • Poziom 9  
  Witam,

  sam miałem niedawno ten problem i właśnie udało mi się go usunąć. Tak więc, choć post jest stary, podaję rozwiązanie, bo komuś jeszcze może się przydać.

  Otóż jest to efekt zanieczyszczenia rolek podajnika. Aby go usunąć, należy się zaopatrzyć w płyn do czyszczenia rolek do drukarek o nazwie Platenclene. Potrzebna będzie też płyta CD oraz czysta kartka papieru, np. z drukarki czy ksero. Papier należy przyłożyć do płyty i przyciąć półkoliście, tak aby można go było wsunąć trochę do odtwarzacza razem z płytą. Następnie papier umieszczamy od wierzchniej strony płyty, psikamy płynem, wciskamy LOAD na odtwarzaczu, wsuwamy płytę z papierem od wierzchu, ale nie całkiem, tylko przytrzymujemy ręką i przesuwamy do środka i z powrotem kilka razy w czasie gdy rolki wewnątrz odtwarzacza obracają się usiłując wciągnąć płytę. Dzięki tej operacj rolki zostają oczyszczone i zwilżone płynem, który przywraca im właściwą przyczepność.

  Sposób został pokazany na YouTube przez użytkownika eggonrunway. Wystarczy zapuścić wyszukiwanie na hasło Ford 6006.

  Paweł