Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VBA\Excell niewielki problem...

the_man 12 Cze 2008 14:33 761 3
  • #1 12 Cze 2008 14:33
    the_man
    Poziom 9  

Załóżmy że mam napisany kod w VBA ktory lyczi mi srednia z liczb zawartych w kolumnie A. Ilosć liczb jest za kazdym razem rozna co za tym idzie dzielnik do sredniej jest tez za kazdym razem innym.. owym kodem w VBA lece sobie od komowki A1 w dol i sprawdzam czy nie jest pusta jesli nie jest dzielnik++ jesli jest pusta przerywam petle i sume liczb dziele przez dzielnik.... latwe wiadomo i jezeli podepne moj kod pod jakis Button to wiadomo wklejam sobie kolumne liczb wciskam przycisk kod sie wykonuje i liczy.... teraz moje pytanie jest nastepujące: Jak zrobić pod co podpiac kod czy moze jako procedure czy funkcje go zrobić zeby nie wykonywal sie po wcisnieciu przycisku ale po wklejeniu liczb w kolumne.. czyli chcialgbym zeby sprawdzam czy kolumna A w jakis sposob wypelniona jesli tak kod wykonuje sie sam a jesli jest pusta nic sie nie dzieje... czyli chodzi mi o to zeby moj napisany kod czekal byl w gotowosci az wkleje mu cos w kolumne jesli wkleje sam juz sie wykonuje... ;] mam nadziejhe ze nie zamotalem jesli zamotalem piszcie postaram sie wyjasnic to jeszcze latwiej...

0 3
  • #3 13 Cze 2008 09:46
    the_man
    Poziom 9  

niestety nie przechodzi nie dziala VBA nie wywala bledy skladniowo jest ok ale po wklejeniu nic sie nie dzieje...

0