Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Ardo TL 600S Bęben ociera o zbiornik

hantverkare 13 Cze 2008 11:37 2483 5
  • #1 13 Cze 2008 11:37
    hantverkare
    Poziom 10  

Witam
    Musiałem otworzyć nowy temat bo nie zdążyłem zadać pytania w poprzednim dotyczącym ułożyskowania.Udało mi się złożyć bęben w zbiorniku za drugim podejściem ale czy szczelność została osiągnięta to się okaże w "praniu".Uszczelka pokrywy zbiornika jakaś krótka.
    Moje pytanie i jednocześnie prośba dotyczy ocierania bębna o zbiornik.Bęben trze na długości 3/4 obrotu i sprawia wrażenie zamocowania mimośrodowego, gdyż sam dąży do ustawienia w pozycji z klapą załadunkową do dołu.Czy w tej sprawie można coś zrobić?Tytułem uzupełnienia informuję, że po złożeniu nie ma żadnych luzów.Pozdrawiam.

0 5
  • #2 13 Cze 2008 12:07
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD

Do sprawdzenie czy dobrze na pewno zamontowałeś łożyska, oraz os bębna która może byc po prostu uszkodzony lub źle przykręcona.

0
  • #3 13 Cze 2008 16:14
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 13 Cze 2008 17:47
    schnauzerman
    Specjalista AGD

Jeżeli wszystko jest poprawnie zamontowane a bęben pracuje mimośrodowo to uszkodzona prawdopodobnie półośka czynna bębna a tak jak pisze szypek72 jej duraluminiowe mocowanie

0
  • #5 14 Cze 2008 00:19
    hantverkare
    Poziom 10  

Witam
    Wałki były w idealnym stanie.Wszystkie nity mocowania do bębna dobre.

0
  • #6 14 Cze 2008 07:03
    schnauzerman
    Specjalista AGD

Być może bęben ociera o grzałkę, sprawdź czy grzałka dobrze leży na dnie zbiornika, w uchwycie

1