Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miniwieża Sony HCD-RXD5 podłączenie do PC przez CIŃCZ

13 Cze 2008 15:25 1589 4
  • Poziom 14  
    Witam trafiła mi sie taka wieża jak w temacie tylko ona ma jedna wadę wyłącza głośniki. Wydaje mi się że to jest (była) wina przekaźnika co jest koło końcówki mocy zauważyłem zimne luty i poprawiłem to od razu ale teraz zauważyłem że głośniki strasznie cicho chodzą mam podpięte takie mini głośniki żeby nic nie spalić nie dawałem na zbyt wielką moc bo by to groziło spaleniem. W czym może być przyczyna? już nie wspomnę że cd też nie działa nie reaguję na przycisk PLAY. Z góry dziękuje:cry:
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    Tak STK407 pozbyłem się zimnych lutów i zaskakuje ale jest problem bo wydaje mi się że jest słabszy teraz ale to jeszcze sprawdze na oryginalnych soniaczkach. co do cdromu zauważyłem uszkodzoną taśme więc coś wymyśle.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Mam jeszcze bardzo ważne pytanie chce podłączyć ją pod komputer przerobiłem kabel na cińcz na końcu ale strasznie słaby sygnał daje i głośniki ledwo co na fuul je słychać czy tam musi być jakiś przed wzmacniacz czy co? jeśli tak to jak się za to zabrać? Powiem tak jeszcze podłączałem przez wejście MIC ale po prostu zbyt mocny sygnał leciał i chciało kolumny rozwalić proszę szybko o odpowiedź z góry dziękuje.

Dodano po 21 [minuty]:

Hehe problem rozwiązany mój błąd źle podpiołem zamiast pod wejście dałem na głóśniki lewy prawy.