Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PXA-H100 IMPRINT SOUND

13 Cze 2008 18:49 7946 14
  • Poziom 1  
    witam czy może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi z tą nowością w radiach alpina i czy jeżeli kupie oddzielnie ten wzmacniacz to rzeczywiście dzwięk mnie powali na kolana , ile kosztuje taki wzmacniacz na polskim rynku ??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 18  
    To nie jest wzmacniacz tylko procesor dzwięku... a czy cię powali na kolana to zależy od twojego całego systemu. Ogólnie zagra jak jego najsłabsze ogniwo...
  • Poziom 19  
    Niekoniecznie... Poprawe "imprintowa" mozna juz na seryjnym naglosnieniu uslyszec.
    Poszukaj dobrego zakladu CA, jesli tam kupisz radio jestem pewny, ze strojeniem sami sie zajma.
  • Poziom 2  
    Osobiście polecam PXA-H100 po zainstalowaniu i kalibracji dużą różnicę słychać nawet na zestawie opartym na średniej, jakości głośnikach i przy użyciu wzmacniaczy wbudowanych w radio.
    Jeżeli zdecydujesz się na kupno PXA-H100 musisz wiedzieć, że ten procesor współpracuje tylko z konkretnymi modelami odtwarzaczy ALPINIE. Dodatkowo do kalibracji należy zakupić kit KTX-H100. Za pomocą kitu i komputera sam przeprowadzisz kalibrację swojego zestawu w sposób łatwy i przyjemny.
    Efekt, jaki po tym uzyskasz zapewniam, że będzie piorunujący. Świadomość, że taka kalibracja w serwisie CA dotąd dużo kosztowała a Ty teraz możesz sobie ją zrobić w kilku konfiguracjach na firko popijając piwko jeszcze bardziej będzie cieszyć.
    Procesor naprawdę skuteczne niweluje wiele niedoskonałości odsłuchowych, jakie posiada samochód. Uważam, że jest wart pieniędzy, które trzeba za niego dać. Posiadam to cacko i jestem bardzo zadowolony, z jakości dźwięku, jaką oferuje mój sprzęt po jego zainstalowaniu.
  • Poziom 15  
    czy jeżeli podłączę ten procesor do fabrycznego radia w BMW E46 to coś da ? mam już zmienione głośniki , dołozony wzmacniacz oraz woofer i kondensator ale jakość dżwięku nie jest najlepsza mimo że głośno , a to nie wszystko
  • Poziom 27  
    Rafciq napisał:

Jeżeli zdecydujesz się na kupno PXA-H100 musisz wiedzieć, że ten procesor współpracuje tylko z konkretnymi modelami odtwarzaczy ALPINIE. .

Dodano po 1 [minuty]:

@Mike@ napisał:
    mam już zmienione głośniki , dołozony wzmacniacz oraz woofer i kondensator ale jakość dżwięku nie jest najlepsza mimo że głośno , a to nie wszystko

Jedyna rada na to to niestety wymiana radia :(
  • Poziom 19  
    Albo dorzucenie PXA 701 albo Rockforda 3sixty, te mozna zintegrowac z prawie wszystkim. Tyle ze wtedy samemu czemu bawic sie w strojenie co nie jest latwe.
    Przy Imprincie dzieje sie to prawie samo, i latwiej wiecej z sprzetu wyciagnac (w dzwiekowym sensie).
  • Poziom 12  
    Witam.Nie chcialem zakladac nowego tematu,wiec podepne sie tu.Tez rozwazam,zakup owego procesora.Posiadam CDA-9884,wiec obsluguje Imprint.Glosniki przod Dls B6,tyl PB-s12,wzmacniacz Rodek.Teraz nasuwa sie pytanie,czy oplaca sie inwestowac w to cudo,czy raczej dolozyc do nowego radia,bo jednak jest to wydatek 600zl z kalibratorem.Czy ten Imprint bedzie dzialal na podobnej zasadzie jak procesory w niektorych drogich wozkach np.A8.Chodzi mi bardziej o dzwiek,ze jest jakby to opisac wszechobecny i mily dla ucha??pzdr
  • Poziom 21  
    Nie musisz wydawać 600pln, zamiast kupować procesor możesz zapłacic za samą kalibrację, na allegro widziałem oferty kalibracji za 120pln.
  • Poziom 12  
    No tak,ale ten model alpinki nie ma wbudowanego procka,jest opcjonalnie,wiec musze dokupic zeby cokolwiek kalibrowac.Jezeli sie myle,to mnie poprawcie.A to co jest na allegro za 120zl,to jest wlasnie urzadzenie,a nie usluga.
  • Poziom 21  
    Rzeczywiście to nie usługa a mikrofon i płyta.
  • Poziom 2  
    Siemka.poszukuje osoby, która podłączyła PXA-H100 IMPRINT SOUND.Mam problem z instalacją tego procesora .:idea:
  • Poziom 22  
    jaki masz problem kolego?? jakie radyjko? musisz przelaczyc dwa switche na radiu. na dole obudowy.
  • Poziom 2  
    Nie kojaze zebym cos takiego mial na radiu,moze nie wiem w ktorym miejscu.czy musze wyjac radio jest to alpine ida-x100

Dodano po 1 [minuty]:

Prosze o dokladniejszy instruktaz.
  • Poziom 10  
    Dołączam się do pytania. Mam w samochodzie jeden 4 kanałowy wzmacniacz, który zasila głośniki w przednich drzwiach i suba. Tylne chodzą ze zintegrowanej w 9886R końcówki.
    Z instrukcji obsługi wywnioskowałem że to się da podłączyć. Sygnał z procesora PXA-H100 i tak należy 'zawrócić' do radia. Więc jeżeli podłączę tył jak należy - do radia a przód na wzmacniacz to powinno grać jak trzeba.
    Wzmacniacz nie wprowadzi opóźnień, a jeśli nawet to IMPRINT m.in. po to jest żeby je zniwelować.
    Jeśli się mylę proszę o sprostowanie. Nie chciałbym wydać 600 na coś czego nie wykorzystam.