Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z informacjami na stronie

ewusss 14 Cze 2008 23:28 719 6
  • #1 14 Cze 2008 23:28
    ewusss
    Poziom 2  

mam problem chcialabym sie dowiedziec czy mozna usunac informacje zawarte na czyjejs stronie internetowej na moj temat?????:cry::cry::cry::cry::cry::cry: bardzo potrzebuje pomocy:cry::cry::cry: informacje sa napisane przez jakas osobe i sa bardzo obrazliwe podane jest moje gg. prosze o szybka odpowiedz

0 6
  • #2 15 Cze 2008 09:16
    Jaduda
    Poziom 32  

Sama tych informacji nie usuniesz, musi to zrobić osoba, które je tam zamieściła.

0
  • #3 15 Cze 2008 22:43
    ewusss
    Poziom 2  

ale jak ja nawet nie wiem ktoo to napisal nawet niewiem jak to sprawdzic pomocy

0
  • #4 15 Cze 2008 22:58
    Jaduda
    Poziom 32  

Podaj adres serwera, to może uda się coś dowiedzieć.
    W niektórych przypadkach można na podstawie adresu strony dowiedzieć się e-maila właściciela konta np. nazwa_użytkownika.domena.pl to użytkownik ma adres e-mailowy nazwa_uzytkownika(malpa)domena.pl.
    Zawsze możesz także spróbować napisać e-maila do właściciela serwera na którym znajduje się ta strona.

0
  • #5 15 Cze 2008 23:33
    piterus99
    Poziom 43  

Albo, jeśli te treści naprawdę godzą w Twoją godność lub naruszają jakiś paragraf, przejść się z wydrukiem strony i jej adresem na najbliższą Komendę Policji i przedstawić całą sprawę.

0
  • #6 16 Cze 2008 00:22
    ewusss
    Poziom 2  

wiesz pisalam na ta poczte tej osoby ale ta strona zostala bardzo dawno temu zalozona i nikt mi nie odpisal bo tylko tamta osoba moze to usunać? a orietujecia sie moze czy policja dala by rade usunac ta stronke?

Dodano po 23 [minuty]:

wiesz nie chcialabym podawac zbytnio tej strony ale to jest taka jakas smieszna ksiega gosci i poprostu nie mam pojecia co mam zrobic a to forum jest ostatnim moim ratunkiem:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

0
  • #7 16 Cze 2008 07:46
    piterus99
    Poziom 43  

a moze po prostu nie przejmowac sie tym ? Olac to i juz... Sadze, ze to najlepsze wyjscie.
    Nie tylko o Tobie sa jakies "smieszne" strony czy obrazliwe tresci, wiec wyluzuj.

0