logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

ELITA PRO E50 (CODEPERFECT E-50) problem z haslem

P1r4t 15 Cze 2008 09:58 1340 1
REKLAMA
  • #1 5247504
    P1r4t
    Poziom 11  
    Witam!
    Posiadam centralke alarmowa w samochodzie Elita Pro E50 teraz w sklepie wystepuje pod nazwa Codeperfect E-50. Jest to ta sama centrala.
    Moj problem polega na tym iz centrala z dziwnego powodu przestala reagowac na sygnal z pilotow (samochod udalo sie zamknac ale otworzyc juz nie) chcialem zaprogramowac jeszcze raz piloty ale niestety zmienilem haslo w centralce i zapomnialem jakie teraz jest :( czy jest mozliwosc w jakis sposob "dostac sie do niej"??
    Jesli takie informacje nie moga byc podawane bezposrednio na forum to prosze o PW.
    nie mam 250zl zeby wydawac na kolejna centralke :(
    pomocy
  • REKLAMA
  • #2 5247570
    Zmacio
    Poziom 26  
    No to masz problem. Centrala ta nie ma opcji resetu z zewnątrz (np. przez zwarcie nóżek procesora - jak Seo). Albo nowa centrala na którą nie masz pieniędzy lub kombinacja czterech cyferek czyli ok 10000 kombinacji kodu. Trochę czasu Ci zejdzie. Mogę jeszcze napisać, że piloty nie wypadają z pamięci tych alarmów. Przyczyną może być zupełnie coś innego np. odbiornik alarmu.
REKLAMA