Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Matryca notebooka jako monitor w stacjonarnym PC

Zeus0 10 Lut 2004 12:55 1836 2
  • #1 10 Lut 2004 12:55
    Zeus0
    Poziom 16  

Witam. Mam pytanie co do nowego tematu , poniewaz w sieci duzo juz szukalemn na ten temat , ale nie znalazlem niczego , albo nikt sie tym nie interesuje , albo jest to niemozliwe. Otoz chcialbym przerobic matryce z laptopa (obojetnie jakiego i czy aktywna , czy pasywna , jakakolwiek , chodzi o pomysl) na moznitor w kompie , czli przerobic wejscie matrycy (dodac jakis uklad sterujacy , lub cos w tym stylu przetwarzajacy sygnal) aby mozna bylo podlaczyc do niej sygnal z karty graficznej , czyli standardowego wyjscia monitorowego , lub podlaczanej do tv out w grafice. Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie , jesli ktokolwiek wiec cos na ten temat , posiada jakies linki , zrodla , informacje , to niech sie odezwie badz na forum jako odpowiedz do tego tematru , lub napisze do mnie na mail psychol0(malpa)go2.pl

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi. Moze kogos tez zainteresuje ten temat i zdecyduje sie kontynuowac pomysl...

0 2
  • #3 28 Sie 2006 18:36
    Zeus0
    Poziom 16  

Po wszelkich probech dalem sobie spokoj z tym , poniewaz rozwiazania albo sa za drogie, zbyt skomplikowane, lub tylko do wybranych typow matryc (no ja takiej zeby latwo to nie mam).

Tym optymistycznym akcentem koncze temat, bo i tak lepiej kupic jakikolwiek monitor niz bawic sie takimi pierdolami (chyba ze z ciekawosci do poszerzenia wlasnej wiedzy na dany temat, lub do pracy dyplomowej/magisterskeij licencjackiej lub innej..).

Dzieki za pomoc.

0
  Szukaj w 5mln produktów