Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bagażnik golf IV lampka + zagadka (jak dla mnie)

16 Cze 2008 11:56 11814 7
  • Poziom 11  
    witam.
    Gdzie znajduje sie krańcówka od lampki w klapie bagażnika?? Lampke mam ale nigdy nie świeciła...

przed chwilą oglądałem wiązki przewodów o znalazłem to co widać w załącznikach... gdzie to powinno być podłączone?? cała wiązka leci do prawego światła (tylniego) a ten konekor zostaje pusty?

i jeszcze jedno pytanie w prawej lampie nie pali się halogen. żarówka i cały ten układ jest sprawny bo przekładałem do lewego klosza i bezpiecznik też ok

Oczekujesz pomocy i pobierasz za to punkty? Trochę to nieprzyzwoite... <Błażej>
  • Poziom 11  
    hm... a jak zdjąć tą zabudowę?? tam są takie zatrzaski jak w drzwiach ??
  • Poziom 22  
    Dwie śrubki na płaszczyźnie i kołki zatrzaskowe
  • Poziom 33  
    sam wylacznik jest zanitowany i nierozbierany moze pomoc wd-40
  • Poziom 11  
    Krańcówka z lampki bagażnika jest w zatrzasku pokrywy ściągnij tapicerkę dwie śrubki plus metalowe zatrzaski i zmierz miernikiem przejście w włączniku ewentualnie przejście od lampki do włącznika
  • Poziom 13  
    niestety WD40 żadko pomaga w tym przypadku. Ja walczyłem 2 dni, zrobiłem co w ludzkiej mocy i nic. Proponuję złączkę tego włącznika podłączyć do zamontowanej do półki samoróbki i po problemie. WAŻNE - sprawdź koniecznie kable w łącznikach z klapy do karoserii - bankowo poprzecierane
  • Poziom 11  
    Krańcówka w klapie nic nie warta zrobiłem na krótko o tak -

aha "Oczekujesz pomocy i pobierasz za to punkty? Trochę to nieprzyzwoite... <Błażej> " przecież pisze wyraźnie że punkty dla mnie wynoszą 0.00 :!:

Ale mimo to , każdy oglądający zdjęcie musi "wydać" część swoich zasobów, bo ty nie przeczytałeś jak należy zdjęcia tu umieszczać! <Błażej>

bez sensu... :| ale z tym to już chyba do elektrody trzeba się udać, mogą nic nie pobierać... ja zaznaczyłem że nie pobieram prowizji :angel: a nawet jeśli pobiorą jedną trzecią pkt to chyba nikt nie zauważy :wink: