Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz antenowy. Schemat? Ustawianie programów.

16 Cze 2008 13:18 2447 3
  • Poziom 10  
    Na poczatku musze powiedziec ze jestem laikiem w tej dziedzinie :/ chce mam zwykla pokojowa antene, i zeby ustawic w ogole jakies programy to trzeba sie niezle nafatygowac :/ slyszalem ze sprawe zalatwilby wzmacniacz antenowy. Czy takie cos wystarczy? jesloi tak to prosilbym o schemat jakis, a jesli nie to co moze naprawic ten problem?????

Zgodnie z punktem 15 regulaminu, proszę poprawić post.
    Użyj przycisku Wzmacniacz antenowy. Schemat? Ustawianie programów. przed wysłaniem postu.
    /c2h5oh/
  • Poziom 27  
    Na początku umówmy się, że dobry odbiór z anteny pokojowej można wsadzić pomiędzy baśnie Andersena, chyba, że mieszkasz w pobliżu nadajnika. Poprawny odbiór zapewni antena zewnętrzna i zapewne taka zapewni Ci odbiór programów z satysfakcjonującą jakością. Polecam anteny Radmor'a. Są dość drogie, ale to jednorazowy zakup.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Witam.Jak napisał poprzednik to prawda a dodam jeszcze że wzmacniacz antenowy pomaga tylko gdy jest coś w ogóle odbierane z tej "pokojówki"
    po prosto ten "sygnał "wzmacniając .Tak że odwagi i na dach z zestawem antenowym.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam ja posiadam w domu kawałek kabla antenowego przymocowany do aluminiowego pręta i odbieram w domu 3 kanały tyle ze niewyraźnie wiec pomyślałem że potrzeba mi wzmacniacza antenowego czy mógłby mi ktoś doradzić jak to zrobić..?? Z góry dziękuje.