Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasilanie centralnego w passacie b3

tobi665 16 Cze 2008 20:00 1193 1
  • #1 16 Cze 2008 20:00
    tobi665
    Poziom 9  

Witam
    Jakoś raz już pisałem o moim problemie z wywalanym bezpiecznikiem pod który mam podpięty również centralny zamek (nr21) i teraz pomyślałem sobie, że podłącze sam centralny zamek pod inne zasilanie (lub bezpoąrednio z aku dając jakiś bezpiecznik) i zobacze czy to centralny robił mi zwarcie.
    Teraz mam kilka pytań:
    Dzisiaj zajrzałem z tyłu skrzynki bezpieczników mając nadzieje, że zabacze które kable od tego wywalanego bezpiecznika wychodzą i znajde ten do centralnego. Ale z tyłu skrzynki znajdują sie kostki i po odłączeniu kostki znajdującej sie za tym bezpiecznikiem centrlany nadal działał.
    W jaki sposób gdzie go centralnego dochodzi zasilanie??
    W fabrycznym centralnym w passacie b3 znajduje sie gdzieś jakaś centralka do której doprowadze nowe zasilanie???

I końcowe pytanie: Moze mi ktoś napisać (tak łopatologicznie) gdzie szukać tego zasilanie i jak sobie z tym poradzić?

pozdrawiam

0 1
  • #2 18 Cze 2008 21:02
    ptrw11
    Poziom 12  

zamek pewnie masz pneumatyczny to cała pompka powinna być w bagażniku pod wykładziną i tam w kostce sprawdź czy dochodzi napięcie schematy są prawie że ogólnie dostępne to bez problemu powinieneś dojść co i jak....

0