Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugot 306 problem z odpaleniem

sloma7d 17 Cze 2008 01:48 1039 2
  • #1 17 Cze 2008 01:48
    sloma7d
    Poziom 9  

Witam, mam problem z autkiem, postaram sie naswietlic co sie stalo. mianowicie pozyczylem kolesiowi auto jak w opisie, a ten baran wyjezdzil cala benzyne, auto stanelo i nie wiedzial czemu, wiec probowal je odpalic. zaczal wklepywac kody podejrzewam, ze z 1000 razy :P poczym zaczal sie bawic przyciskiem antynapadowym pod kierownica. no to jak latwo sie domyslic wlaczyl sie alarm swiatla itd. zholowal go pod dom, odbezpieczylem ten przycisk antynapadowy, ale mam problem, bo za chiny nie moge go odpalic. wklepuje kod, zapala sie zielona lampka, a po przekreceniu czerwona i nie chce odpalic, co moge z tym zrobic? jestem nawet gotow rozbroic imobilajzer, tylko nie wiem jak, bo bardziej jestem mechanikiem jak elektrykiem. podrzucie jakies rady, z gory dziekuje. dodam tylko, ze jest to autko z 96r i jak podejrzewam z fabrycznym alarmem.

0 2
  • #2 17 Cze 2008 12:16
    pkhenr
    Poziom 32  

a może wklepując co popadnie zmienił ten kod,odłacz aku na chwilę może sie coś zresetuje -gratulacje dla kolegi

0
  • #3 17 Cze 2008 17:08
    sloma7d
    Poziom 9  

o tym samym pomyslalem odlonczylem baterie i stal tak 3 dni i nic to nie dalo, najchetniej postaral bym sie obejsc jakos ten imobilajzer ale nie wiem jak

0
  Szukaj w 5mln produktów