Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orange pop i zniknięcie pieniędzy

Xan-dark_elve 17 Cze 2008 11:22 6364 10
  • #1 17 Cze 2008 11:22
    Xan-dark_elve
    Poziom 16  

Z góry przepraszam jeśli w złym dziale piszę ale nie mogłem przypasować żadnego innego.

Otóż mam 2 pytania: niedawno zakupiłem sobie popa jako drugi tel. z tą różnicą, że na kartę. Doładowałem konto 25 złociszami i nie używałem go miesiąc... po tym czasie wkładam kartę i na koncie mam 0... doładowuję kolejnymi 25złotymi i mam 25... a gdzie poprzednia 25 ? czy to możliwe , że pieniądze przepadły w tg. po terminie ważności doładowania ? [czuję się okradziony ;)]

Drugie pytanie: czy da się z "karty" dzwonić za granicę? próbowałem kilkanaście razy i "nie ma takiego numeru". Jak dzwonię komórką z abonamentem to wszystko jest ok... gdzie popełniam błąd?

Pozdrawiam.
    Xan

0 10
  • #2 17 Cze 2008 11:26
    plustek
    Poziom 31  

Tak to jest jak się nie czyta regulaminu, a operator (IDEA) od zawsze był złodziejem.

1
  • #3 17 Cze 2008 11:38
    Xan-dark_elve
    Poziom 16  

Myślę, że nie większym niż Era :)

0
  • Pomocny post
    #4 17 Cze 2008 12:12
    zeezoo
    Poziom 26  

Jesli wiesz jak korzystac z Orange POP to nie stracisz pieniedzy.

Generalnie jest tak, ze jak zaladujesz za 25 zl to masz polaczenia wychodzace przedluzone o miesiac (dokladnie 30 dni ale kto by to liczyl)
    Jesli po tych 30 dniach nie zaladujesz (przedluzysz) konta o minimum 25 zl to kaska przepada ALE od kilku miesiecy jest mozliwosc zwrotu tych pieniedzy. Na kolejne doladowanie masz tylko 5 dni. Doladujesz to kaska wraca.

Sam sie z tym spotkalem. Doladowalem konto 3 dni po terminie i w ciagu nastepnych 3 dni dostalem kaske, ktora mi zabrali.

Troche zagmatwane ale niedawno wstalem i nie mysle jeszcze do konca trzezwo.

Pozdrawiam

0
  • #6 17 Cze 2008 13:31
    Xan-dark_elve
    Poziom 16  

O jasny gwint. Czyli doładowałem wczoraj a środki przepadły koło hmmm 10... czyli 6 dni. Damn... o jeden się spóźniłem. Tak to jest jak się zapomina o 2 tel.

Dzięki za odpowiedzi. A odnośnie drugiego pytania co powiecie ... ?

0
  • Pomocny post
    #7 17 Cze 2008 13:52
    pit08
    Poziom 28  

Kwestia kierunkowego, do angli wpisujesz np numer z +44

0
  • #8 17 Cze 2008 14:13
    Xan-dark_elve
    Poziom 16  

Wiem wiem... pisałem z plusem i bez plusa... i kapeczka ;) nic nie działało... a szkoda bo naprawdę potrzebuję usłyszeć czyiś głos... :/

0
  • Pomocny post
    #9 17 Cze 2008 15:08
    zeezoo
    Poziom 26  

Sprobuj 0044

0
  • #10 17 Cze 2008 23:06
    kociol96
    Poziom 21  

Sprobuj polaczyc sie z innego numeru, bo jako takiej blokady polaczen z zagranica w orange nie ma. A numer osoby przebywajacej zagranica jest poporwany z weryfikuj go.

0
  • #11 18 Cze 2008 09:43
    slawko_k
    Poziom 33  

Cytat:
    Myślę, że nie większym niż Era

w Erze to chyba jeszcze nikomu nic nie przepadło.
    Możesz karty nie używać ponad pół roku po terminie i kasa ciągle tam jest.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo