Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Midlan 4001 RD - Jakaś dziwna przeróbka na 120CH

17 Cze 2008 15:48 1674 3
  • Poziom 10  
    witam

Dostałem radyjko do ustawienia. Zamiast rf-gaina jest przełącznik z 3 pozycjami, ponoć są to bandy. W pozycji środkowej jest oczywiście wszystko ok ale jak się ruszy w lewo lub prawo radio nie ma odbioru i nadawania. Poszukuje schematu do tego radia ewentualnie jakiejś podpowiedzi jak uruchomić te bandy ewentualnie gdzie sie wpiąć żeby przywrócić rf-gaina. Kable z tego przełącznika band są przylutowane w punkty oznaczone -40, +80, 12, 8, J1
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    to nie przeróbka takie wersje istniały z takimi radiami spotkałem sie przywożonymi z francji ta blokada tych pobocznych czterdziestek była wykonywana u nich przed sprzedażą jak gdyby "fabrycznie" najczęściej odcinali kwarce bez ich usuwania, jak dobrze poszukasz to łatwo przywrócisz te czterdziestki natomiast te wersje nie miały rfgain
    podsyłam schemat chyba to o to chodzi niestety plik jest duży próbowałem zmniejszyć rozdzielczość ale schemat stawał sie nieczytelny

mam tez wersje midlanda 4001 z jedna 40-ską ale różnice są znaczne

Pliki graficzne należy zamieszczać zgodnie z opisem:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic983990.html
    Proszę prawidłowo zamieścić obrazki. Nie usuwać wpisu. /c2h5oh/

Midlan 4001 RD - Jakaś dziwna przeróbka na 120CH
  • Poziom 10  
    dzięki wielkie UHU wszystko się zgadza nie ma kwarców. Ale na schemacie nie mogę odczytać wartości tych kwarców, będę wdzięczny za podanie tych wartości. Ewentualnie podeślij mi ten schemat w lepszej jakości
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    schemat skanowałem z takiego oryginału że też nie można odczytać
    ale od czego elektroda
    w tym poście masz podane kwarce
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic750844.html

Zgodnie z punktem 15 regulaminu, proszę, przed napisaniem kolejnego postu, poprawić wszystkie poprzednie.
    Użyj przycisku Midlan 4001 RD - Jakaś dziwna przeróbka na 120CH przed wysłaniem postu. Następnym razem będzie "OSTRZEŻENIE". /c2h5oh/

ps:
    dopisałem na obrazku częstotliwości kwarców