Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peiying PY-8138 U źle odtwarza z USB

Michu999999 17 Jun 2008 20:30 5854 5
    Michu999999
    Level 10  
    Kupiłem samochodowe Peiying PY-8138U .Od pewnego czasu mam problem z odtwarzaniem muzyki poprzez USB, mianowicie po jakimś czasie odsłuchiwania tych samych utworów z tego samego nośnika czyli pendrive. Zaczyna pomijać niektóre utwory, dosłownie odtwarza ułamek sekundy i przełącza na następny utwór lub też zaczyna odtwarzać od początku a minutnik pokazuje końcowy czas, i po chwili przełącza na następny. Po zresetowaniu radia wszystko wraca do normy lecz tylko na jakiś czas. Pamięć przenośna jest w 100% sprawna. testowałem też na innych pamięciach i działo się tak samo.
    Czy to może być soft?
    Pozdrawiam.
    korav2
    Level 2  
    Od miesiąca jestem posiadaczem dokładnie tego samego modelu radia Peiying PY-8138 U . Występują dokładnie te same objawy. Po kilku dniach pracy radia niektóre utwory z karty pamięci po kilku czasem kilkunastu sekundach odtwarzania przeskakują do następnego utworu. Po zresetowaniu radia do ustawień fabrycznych wszystko jest w porządku na krótki czas (kilka dni) potem znowu to samo od nowa.Kilka razy formatowałem kartę pamięci - nie pomogło.
    W czym może być problem?

Pozdrawiam
    SlaweK
    Level 43  
    Wniosek ? Badziewne radio.

SławeK
    User removed account
    User removed account  
    avig
    Level 12  
    hh ja mialem kupi c sobie to radyjko bo bylo fajne tanie i tez USB ale kupilem PIONIERA 4000UB i dziala wszystko bez problemu ma wyjscie AUX i ma wejscie USB idzala kazda pamiec przez tydzien smiga i niec si enie popsula a teraz mam je juz 3 miesiac i bardzo dobrze dziala.

WNIOSEK

PIONIER to jest radio warto dac wiecej kasy i miec bez problemow.

Pozdrawiam.

Ps. oddalisc cie te radyjka na gwarancji sprzedawcy??
    moze naprawia albo kase oddadza??
    styk1
    Level 2  
    Nie wiem jak jest z tym kondensatorem bo nie sprawdzałem,
    ale stwierdziłem że radio nie radzi sobie z mp3 z zmiennym bitrate,
    wystarczy mp3 przerobić na stałe bitrate i jest ok.