Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CCRT700 - podłączenie na stole - rozpiska.

lysy1980 17 Cze 2008 22:16 3201 7
  • #1 17 Cze 2008 22:16
    lysy1980
    Poziom 30  

Witam!

Jako że wpadło mi to radyjko w ręce i mam zamiar zamontować w Omedze pozbywając sie radia z MP3 postanowiłem uruchomić je na stole i podzielić sie tym co udało mi dokonać i uprzedzić inne tego typu pytania na Elektrodzie.

Rozpiska mojego autorstwa w załączniku - jeszcze nie dokończona ale wystarczająca do uruchomienia radia na stole z podłączoną zmieniarką, sterowaniem z kierownicy i wyświetlaczem.

Jestem w stanie potwierdzić na 100% ze radio o numerze GM905566805 (Philips BOSE) współpracuje ze zmieniarka Blaupunkt CDC2 o numerze GM90566804

Radio i zmieniarka pochodzi z angielskiego Vauxhall-a Omega - nie był to komplet, dopasowywałem samemu u znajomego który sprowadza rozbite Omegi z UK. Jeśli będę miał czas potwierdzę też inne modele zmieniarek współpracujące z tym radiem.

1 7
    Załączniki:
  • #2 18 Cze 2008 09:30
    djlj24
    Spec od car audio

Audio L w radiu styk 21, audio R - styk 23 według Twojej numeracji.

0
  • Pomocny post
    #4 18 Cze 2008 18:32
    djlj24
    Spec od car audio

Numeracja Oplowska zgadza się. Ale jak dobrze popatrzysz to w niektórych modelach radioodbiorników jest bez sensu bo na samym złączu są odlane inne numery (zgodne ze standardem ISO). Ale to nie ma znaczenia - podałem tylko te styki oznaczone w PDF pytajnikami.

0
  • #7 22 Cze 2008 20:07
    djlj24
    Spec od car audio

Te co opisałem na stronie. Nie pamiętam już dokładnie który to + a który - ale łatwo zmierzyć na którym jest podane zasilanie jako tzw. phantom.

0
  Szukaj w 5mln produktów