Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Punto 2 glosniki i wzmacniacz

18 Cze 2008 12:55 1957 7
  • Poziom 11  
    Jak w temacie mam punto 2 i potrzebuje glosniczki :) chce pare do przodu (bass i wysokie tony) i cos na tylna polke do tego jakis wzmacniacz co polecicie ? budzet to 500zl max 700zl
  • Poziom 10  
    wywal linka z allegro bo dostaniesz gratisa.I jak piszesz o polce z tylu to sie slabo robi:(
  • Poziom 23  
    a, radio masz?
    500-700zł
    wyglłusz drzwi...
    zrób zestaw odseparowany
  • Poziom 13  
    na przod standardowo helix dark blue i dobrze wygluszone drzwi az glosnikami w polce daj sobie spokoj.....
  • Poziom 11  
    ok mowicie ze nie ma sensu w polke glosnikow wkladac OK to nie wrzuce ale powiedzcie co mam kupic. helix dark blue i co do tego ? jaki wzmacniacz? jakies syki ??

No i ktore teo helix dark blue ? 4.1?5.1?6.1?

Radio mam
  • Poziom 13  
    62.1 w zestawie jest 2x woofer 165mm 2x tweeter 30mm chyba i zwortnice dwie a wzmak niejest koinieczny powinno dobrze zagrac z radia
  • Poziom 28  
    A jakie masz to radio??

Bo jak safari2 STEREO to kup sobie GDS16 x2 i będzie git i fajna muza.

Jeżeli ktoś się pyta jakie radio to mu podaj bo chce sie dowiedzieć czy te radio da sobie radę z głośnikami Helix-a.

Dalej wzmak można potem dokupić zobaczysz jakie pazurki mają Helix-y.
  • Poziom 23  
    Dokladnie tak. Nabylem jakis czas temu DB 62.1 i zasililem je samym radiem CD Kenwood kdc 5090b i zagrały przecietnie, pozniej poszedlem po rozum do glowy, wygłuszylem drzwi i zagrały o niebo lepiej, pozwolilem im sie wygrzać pod radiem i podpialem je pod wzmacniacz 4x 50watt rms. Gra to zadziwiajaco, nigdy wczesniej nei mialem okazji u siebie przetestowac głosnikow w wygłuszonych drzwiach i pod wzmakiem. Mialem juz w roznych autach wiele 16cm w drzwiach ale nigdy nie byly zamontowane tak jak nalezy i drzwi nei byly wygluzane...
    Ja juz przejrzałem na oczy...
    Teraz pozostaje to tylko uzupełnic, tzn. skonczyc projekt uzupelnajac zestaw o subtelnego suba na mds08.