Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prośba o bina do chryslera corporation model P04704345-G

hgw 18 Jun 2008 13:46 1436 7
 • #1
  hgw
  Level 13  
  Witam
  Jak w temacie pamięć x24c00 bo z tej co mam żadnym programatorem nie mogę odczytać.
 • #2
  SlaweK
  Level 43  
  Więc albo masz do D programatory albo masz ją uszkodzoną. Proste. Użyj poważnego programatora a nie gównoproga i poczytaj o niej trochę bo jest ciekawa. A nie wiem po co Ci bin skoro Twoje badziewia nie potrafią odczytać to i nie zapiszą poprawnie.

  SławeK
 • #3
  hgw
  Level 13  
  Zgadza się programatory mam nie za ciekawe tzn.willema , xproga i ultra logica ale jakoś nie miałem problemu z odczytem i zapisem innych pamięci .Prawdopodobnie ta pamięć jest uszkodzona a bina którego potrzebuje chciałem wgrać do nowej pamięci.
 • #4
  SlaweK
  Level 43  
  Nie, po prostu ta pamięć jest specyficzna, bardzo specyficzna. Gdybyś miał nieco pojęcia o protokole I2C i zerknąłbyś do jej PDFa i wiedziałbyć dlaczego. A wtykać do programatora pamięci i wciskać Read czy Prog to każdy głupi potrafi.

  SławeK
 • #5
  monrant
  Level 22  
  Nie no Sławek, jak możesz podważać możliwości JDM'a ;)
 • #6
  gucio22b
  Level 15  
  SlaweK zapewniam Cię że nie każdy potrafi :)
 • #7
  hgw
  Level 13  
  No trudno w przyszłości będę musiał zaopatrzyć się porządny programator i dzięki za cenne uwagi .
  Pozdrawiam
 • #8
  SlaweK
  Level 43  
  Nie musisz kupować, to nie rozwiązuje problemów, problemy rozwiązuje się wiedzą. Ktoś kto zna np Bascoma wziąłby prosty procesor, napisał kilka liniek w Basicu i podłączył do niego tą pamięć to mógłby z nią robić co mu się podoba, wyrzucić dane do innej pamięci, do portu COM czy na wyświetlacz. To wszystko łatwo zrobić znając protokół magistrali I2C i nieco pisanie programów. Inny mądry poczytałby i np napisałby program w jakimś języku na PCta, rozwiązań jest wiele ale podstawą jest wiedza której się nie uzyska kupując nawet najlepszy programator.

  SławeK