Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta ceramiczna "SIEMENS" i sterowanie poprzez se

wildchicken 19 Cze 2008 21:09 2892 2
  • #1 19 Cze 2008 21:09
    wildchicken
    Poziom 11  

Witam mam problem i to wielki posiadam płyte ceramiczna "SIEMENS" sterowaną poprzez sensory.Postram sie jak najlepiej opisać błąd.
    Więc moja płyta pieknie działała ale pewnego fatalnego dnia nie dało sie żadnego palnika włączyć wiec poszedłem do znajomego elektronika i on powiedziała po delekatnej analizie ze padły sensory wiec zakupiłem nowe zamontowałem i działa ale działają tylko 2 palniki 2 pozostałe wyświetlają "E" czyli sądząc ze to jest error ale te dwa co niby działają to tez nie do końca
    bo gdy palcem chce zwiększyć temperature to nie reaguje ale jak przyłoże
    kartke do okienka to wtedy działa bez problemu nawet jak nie przysłonie kartką całego okienka to też działa ale na palec nie reaguje wogole ? jakie mogoa byc przyczyny tych dwóch rzeczy na 2 wyswietla błąd a te 2 co nibi działąją to tylko na dotyk kartką. Tylko sie da włączyć i wyłączyć palcem
    Dodam fotki może ktoś bedzie wiedzieć fotki robione telefonem ;/ jak juz nie wiem nic :( (niestety nie znam modelu tej płyty )

0 2
  • #2 19 Cze 2008 22:52
    mario1-75
    Poziom 10  

sprawdż układ elektryczny sterowania.

2
  • #3 19 Cze 2008 22:58
    wildchicken
    Poziom 11  

hmm jestem laikiem w elektronice mogł byś mnie jako naprowadzić dzie tego szukać i jaki elementy w to wchodzą
    przepraszam za to ale poprostu sie nie znam za bardzo :) dzieki za wyrozumiałosć

0
  Szukaj w 5mln produktów