Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywarka Panasonic DMR-EH50 - jak podłączyć inny napęd?

20 Cze 2008 00:54 2135 2
  • Poziom 2  
    Witam. Posiadam Nagrywarkę Panasonic DMR-EH50. Po pierwszym roku użytkowania został wymieniony w niej cały napęd (łącznie z laserem), po następnym prawie roku na dwa tygodnie przed końcem gwarancji znów padł laser (przestała nagrywać tak jak poprzednio, te same objawy), ale mi naprawiono no i .... oczywiście, (ale już po dwóch miesiącach) znów padł laser tylko że teraz naprawa wyniosłaby 250-300 zł.(oczywiście mam pewne przypuszczenia co do ostatniej naprawy ,ale ja nie o tym) Więc zastanawiam się czy byłaby możliwość podłączenia do niej, nagrywarki takiej jakiej stosuje się w kompach które według mnie są o niebo lepsze (trwalsze) bo nagrałem na kompie 6 do 8 razy więcej płyt z filmami i śmiga mi do dziś bez żadnych problemów.
    Tak więc bardzo proszę o pomoc za co będę bardzo wdzięczny.:D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Wiem że tą wypowiedzią nie wniosę nic nowego do tematu, ale muszę się podzielić z wami moją "obserwacją" w jakim kraju żyjemy :(
    Otóż, niedawno wróciłem od ciotki która mieszka w Bawarii, i miała podobny problem (chodzi o gwarancję) z TV tej samej firmy, i wyobraźcie sobie że po jej telefonie do serwisu (podobna sytuacja, padł po miesiącu skończenia się gwarancji, a naprawiany był ok. dwóch miechów przed końcem gwarancji) następnego dnia przyjechał serwisant z nowym odbiornikiem TV (całkiem nowym!!!, z nową gwarancją!!!) i po prostu postawił go u ciotki w pokoju, a stary zabrał. Po prostu szok !
    Ale najlepsze było po ok. tygodniu, kiedy to przyszło oficjalne pismo w którym zawarte były przeprosiny, za utrudnienia w użytkowaniu ich sprzętu i prośba "coś w stylu" że to nie zrazi Szanowną Panią do korzystania z innych wyrobów firmy.
    Po prostu wierzyć się nie chce, w jakim kraju My żyjemy...
    Pozdrowienia.