Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Car audio Vw Passat b5 KOMBI

20 Cze 2008 20:00 13169 7
  • Poziom 9  
    Witam mam Passata b5 kombi 99r i fabryczne radio VW Beta , chcialbym aby moje aito dobrze brzmialo i mam pytanie co jest lepsze dokupic zmieniarke do tego radia czy wymienic na jakiegos Blaupunkta czy Sony z odtwarzaczen CD/mp3 , a takze prosil bym o porade w doborze glosnikow subwoofera wzmacniacza i wogole jestem laikiem w dziedzinie Car audio nie wiem co dokladnie i jak to ma byc zeby dobrze gralo czy moglby ktos mi podopowiedziec co kupic i jak to ze soba polaczyc?? Kwota jaka mam do wydania to 1000zl prosze o odpowiedz :)) pozdrawiam
  • Poziom 24  
    jak chcesz cos poprawic to zmien radio a napewno sie poprawi dzwiek. i nie zaden blau ani sony... szukaj czegos z alpine albo clariona. tyle ze z alpine z tanszych sprzetow nowych nic dobrego nie znajdziesz. albo kenwood czy tez jvc. wszystko oprocz sony i blau :)
  • Poziom 9  
    spoko ale chodzi mi dokladnie o to ze mam glosniki tylko w przednich drzwiach a chcialbym zalozyc rowniez glosniki na tyl i do tego jakis woofer tyle ze nie zabardzo sie orientuje jak to trzeba ze soba zgrac w sensie te wszystkie parametry i wogole bo montaz to pestka ;p
  • Poziom 17  
    powiem tak:

nie wiem dlaczego nie masz w tylnich drzwiach glosnikow, chyba ze to jakas uboga wersja

do tylu nie montuj glosnikow bo psuja scene

przedni zestaw standardowy nie robi sceny prawie wogole

tweetery sa, a wydaje sie jakby ich wcale nie bylo

kup zestaw odseparowany do przodu, a stary wyrzuc do kosza ( chociaz ja bylem pod wrazeniem dzialania wooferow, bo graja nadzwyczaj mocno )

do tych drzwi bym nie montowal zadnych mat dekarskich app albo boll'a tylko porzadne dynamaty... wedlug mnie drzwi w passacie b5 sa swietne i nie warto ich psuc deką
  • Poziom 9  
    aha spoko a jakis wooferek do bagaznika bo to wersja kombi?? co Ty na to ?? i jak go ewentualnie podlaczyc w sensie czy jakis wzmacniacz i co radzisz ;)
  • Poziom 22  
    drzwi w passacie zawsze zagraja dobrze. bez wygluszania nawet. takze polecilbym ci dobry zestaw na przod pod wzmacniacz. radio z alpine. na przod mozesz dac dego po-650 chociaz tweery lepiej graja w st
  • Poziom 17  
    za 1000zl napewno ciezko cos dobrac... niestety. :)
    tak czy tak lepiej wygłuszyć drzwi... co do sprzętu to poczekaj, aż bardziej obeznani fachowcy z forum Ci napiszą...
    ja powiem tyle, że za 1000zł to sprzętu nie skompletujesz...
    radio można faktycznie na allegro dorwac czasem w okazyjnej cenie np pioneera deh-p77mp ostatnio był za 350zł
    jeżeli chcesz suba to musisz kupic tanszy zestaw odseparowany np. helix db 62.1 za 200zl
    do tego zostanie Ci 400zl na wzmacniacz i suba, wiec niewiele... 50zl na jakieś kable ( tzn jakies slabe )

Jezeli chcesz to przeczytaj moj temat

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1042266.html

czyli pomysl na sprzet bez suba

Dodano po 37 [sekundy]:

pierwsze 5 postów

Dodano po 1 [minuty]:

ps. osobiście uważam, że drzwi w passacie są świetne i warto się zastanowić nad moim pomysłem :)
  • Poziom 9  
    temat do zamknięcia