Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie kamery do komputera

Albercik 321 21 Jun 2008 10:51 1536 2
    Albercik 321
    Level 25  
    Witam.Jeżeli to nie ten dział,to proszę o przeniesienie tego tematu do odpowiedniego - nie znalazłem nic o kamerkach.Mam kamerkę cyfrową Sony DCR DVD 110E.Mam do niej oczywiście płytkę z oprogramowaniem.I tu jest pytanko - co zrobić,żeby nagrane filmy przegrać z tej kamerki na komuter?Na kamerce na płycie jest kilka plików(robią się jak przerywam i zaczynam nagrywanie).Za pomocą oprogramowania dołączonego do kamerki,mogę te pliki przesłać na komuter,ale jest ich kilka.A co zrobić,żeby był jeden plik z filmem?Oprogramowanie jest oczywiście po angielsku,bo po co ma być po polsku - przeciez wszyscy znają angielski...
    Bardzo prosze o pomoc.
    robertamel
    Level 27  
    Pojedyncze pliki to są ujęcia. I dobrze, że są tworzone oddzielnie, a nie doklejane przez kamerę automatycznie do jednego pliku. Ujęcie możesz skleić w jedną całość np. polskojęzycznym Windows Movie Maker-em. Możesz też używać oprogramowania Cyberlink-a, albo Nero. Oprogramowania do montażu filmów jest dużo.
    Albercik 321
    Level 25  
    Aha.Teraz jestem już w temacie :D .A powiedz mi jeszcze taką rzecz - piszesz,że te kilka plików można połączyć w jeden za pomocą Nero.Mam Nero OEM wersję 6.6.0.13.Którą opcją można to zrobić?Sorki być może za tak proste pytania,ale póki co jestem z tego zielony.A Nero jest po polsku,więc łatwiej będzie mi to zrobić tym Nero niż jakimś innym programem po angielsku.