Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z nLite (WinXP) - integracja sterowników do SATA

21 Cze 2008 12:35 1293 2
  • Poziom 15  
    Witam!
    Mam do zrobienia instalkę Windows XP HE na notebooku i mam problem ze zintegrowaniem sterowników do SATA.
    To co mi wyskakuje to: "D-The specified path, file name, or both are too long. The fully qualified file must be less than 260 characters and the directory name must be less than 248 characters." i chociaż co prawda finalizuje obraz, to zapisać go nie pozwala "Program wykonał nieprawidłową operację i zostanie zamknięty". Robiłam już płyty na nLite i pierwszy raz coś takiego widzę. SP3 odinstalowałam
    "Zrzucam" instalkę już nawet do folderu, który ma w nazwie jeden znak, na dysku C i wciąż to samo. Do opcji dodaję tylko integrację jednego konkretnego sterownika z płyty dołączonej przez producenta sprzętu. I wciąż to samo.
    Proszę o pomoc. Mam dziś oddać tego notebooka, a płyty instalacyjnej wciąż nie mam.

Na tym sprzęcie próbuję zrobi płytę instalacyjną:
    Windows XP SP2
    Gigabyte GA-MA78G-S3H
    AMD2 Athlon 64x2 4800 BOX
    DDRAM2/800 GoodRam
    WD CAVIAR 250 AAJS
    Zasilacz 400W ModeCom
  • Poziom 43  
    O to chodzi że ogólna długość ścieżki nie może być dłuższa niż 248 znaków (razem z ukośnikami).
    Utwórz folder z XP w głównym rekordzie partycji. Ewentualnie skróć nazwy folderów.
  • Poziom 15  
    Witam!

To już przerabiałam:

filipka napisał:
    do folderu, który ma w nazwie jeden znak, na dysku C

Po wielokrotnych próbach, w końcu wpadłam na pomysł ściągnięcia sterownika z sieci, pomimo dołączonej do notebooka płyty ze sterownikami do dysku. Poszło :)

Dzięki za odpowiedź.

Temat zamykam