Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmaina klimatyzacji ren. na klimatronik w golfie 4 z 99.r

21 Cze 2008 14:11 1393 3
  • Poziom 14  
    Witam.
    Szukam osoby która zmianiała klimatyzacje reczna na klimatronik w vw golfie 4 z 99r.
    Mam dostep do części ale jak narazie sie orientowałem to róznica polega na panelu,nagrzewnicy,wiazce oraz czujnikach w nawiawach.Jezeli miał juz ktoś styczność z taką wymiana proszę o kontakt. Szukam podpowiedzi na co uważac. Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    witam. już prawie wszystko wymieniłeś dochodzi jeszcze moduł wentylatorów (zmiana na inny).w zasadzie to tak jak byś montował klime do auta bez klimatyzacji.będziesz miał pytania to pytaj chętnie podpowiem.
  • Poziom 14  
    Witam
    Dzięki za zainteresowanie!
    Skad mam wiedzieć ktory kupic? jaka powinien mieć symbolike? czy robiłeś kiedys taka przekładke? pod co podpinam czujniki nawiewów? czy sam panel steruje cala ukladem czy jeszcze jest jakis komputer? pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam!
    Przekładkę taką robiłem. Do tematu musisz podejść jakbyś montował klimę od początku. Musisz wymienić nagrzewnice, panel sterujący i moduł wentylatorów. Następnie stworzyć instalacje elektryczną pomiędzy panel klimatronica > moduł went. > komputer silnika > licznik oraz zasilania. Odnośnie numerów dotyczących tych elementów musiał bym mieć dane samochodu. Oprócz czujników nawiewu są również inne elementy, do podłączenia których będziesz potrzebował schemat, gdyż jest tego za dużo( tu też służę pomocą)
    Pozdrawiam.