Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik pompy nie dziala kiedy dostanie temperatury

21 Cze 2008 19:32 1919 6
  • Poziom 12  
    czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć czy sterownik o numerze0281001257 to sterownik pompy vp44?
    samochód w którym siedzi pompa to vectra b 97rok 2.0dtl
    mam problem z tą pompa i nie mogę znaleźć nikogo kto to naprawi bez wyciągania całej pompy. Samochód normalnie pali jednak gdy się zagrzeje to wyskakują błędy
    błąd szyny can i zawór dwki paliwa. Po schłodzeniu samochód działa poprawnie i błędy nie wyskakują. sterownik jest większy niż w tych często spotykanych vp44.

Regulamin pkt 11 proszę poprawić. goldwinger
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista - układy wtrysku Diesel
    Witam.
    Tak jest to VP44
    Może trochę dziwnie większy jest sterownik ale to jest trochę starsza jej wersja, dłuższa i zakrywa mechaniczny zawór regulacji ciśnienia paliwa.
    Po usterkach, najprawdopodobniej masz przegrzany sterownik.
  • Poziom 12  
    sterownik jest taki sam, może się wydawac inny, bo inaczej jest prowadzona rura ssąca pomiędzy modelami dtl i dth.
    Problem może leżeć w sterowniku pompy jaki i sterowniku silnika.
  • Poziom 12  
    napewno jesli sterownik to tylko pompy ale mam pytanie czy wystarczy robic sam sterownik ??
    człowiek do ktorego dotarlem stwierdzil ze musze robic cala pompe ponewaz naprawa sterownika pomoze góra na miesiac, poniewaz "zaciera sie zawór dawkujący paliwo". Pod wpływem temperatury tłoczek zwiększa objetosc w wiekszym stopniu niz element cylindryczny w którym ten tloczek pracuje??-to wlasnie budzi moje wątpliwosci
  • Poziom 20  
    Jak naprawisz elektronikę to będzie ok . Tylko jest problem z tą elektroniką z naprawą raczej trzeba wymienić na mową i ją zaprogramować a to tylko na stole probierczym masz sterownik starego typu te nowego to naprawiam bez problemu starych nie ruszam tam pada elektronika głębiej.
  • Poziom 12  
    jednak nie trzeba wymieniac
  • Poziom 43  
    Ciekawe czy za tydzień do kilka miesięcy to samo stwierdzą...

SławeK