Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaka zmieniarka do galaxy 2001

gandalf72 22 Cze 2008 13:10 1085 3
  • #1 22 Cze 2008 13:10
    gandalf72
    Poziom 2  

witam
    mam pytanko dotyczące zmieniarki do galaxy 2001, interesuje mnie model i cena oraz trudność podłączenia samodzelnie.:D
    niedawno zostałem posiadaczem forda lecz bez instrukcji i zmieniarki:cry:
    niestety do wszystkiego muszę docierać metodą prób i błędów.
    pozdrawiam.

0 3
  • #2 22 Cze 2008 19:22
    SlaweK
    Poziom 43  

Do oryginalnego radia Forda, modele od 5000 w górę tylko zmieniarki fabryczne. Są dość drogie bo nie można ich zastąpić tańszymi. Podłącza się bardzo prosto, wtyczke kabla do radia i wtyczkę do zmieniarki. Jest alternatywa, odpowiedni interface i zmieniarka Sony, inny interface i zmieniarka Kenwooda. Ceny interfaców 300-500zł plus koszt nowej zmieniarki ale to działa i tego nie kradną bo nie widzą co jest niezaprzeczalną zaletą.

SławeK

0
  • #3 22 Cze 2008 20:33
    gandalf72
    Poziom 2  

dzięki za info model radyjka to VW MFD z navi, podobno działa z 8 płytową zmieniarką:D czy możesz polecić jakiś konkretny model panasonica lub kenwooda? z góry dzięki pozdrawiam

0
  • #4 22 Cze 2008 21:26
    SlaweK
    Poziom 43  

Aaaa.... to inna para kaloszy... radio VW, zmieniarka dedykowana do VW która jest w cenie z tego właśnie powodu że wielu kupuje nawigację a potem dowiaduje się że nie ma na czym słuchać płyt bo potrzebna jest zmieniarka, niektóre modele Panasonica lub inne ale już przez interface. Można jeszcze wykorzystać jej wejście AUX. Są też interface do niej na zmieniarkę Blaupunkta, akurat mam przed sobą taki.

SławeK

0
  Szukaj w 5mln produktów