Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problemy z usb 2.0

22 Jun 2008 14:26 2262 14
  • Level 12  
    mam laptopa ktoremu wgralem xp sp2 - uaktualnl sie do sp3. a gdy podlacze mu pendrive to wyskakuje ze nie mam sterownikow do usb 2.0 tylko 1.1 . automatyczie nie chce pobrac . aja nie wiem gdzie szukac

Proszę w trybie NATYCHMIASTOWYM poprawić tytuł pod kątem zgodności z regulaminem pkt. 11 oraz wszystkie swoje wypowiedzi pod względem poprawności językowej. W przeciwnym wypadku w związku z recydywą zmuszony będę nałożyć czasową blokadę pisania na forum.
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Laptopa kolegi oczywiście widzi calutkie Forum. Dokładnie brzmienie komunikatu również.
  • Level 12  
    compaq n600c
  • Level 34  
    Przecież ten laptop ma USB 1.1, nie 2.0
  • Level 12  
    Moze pomylilem pojecia :)
    jak podlaczam pendrive to wyskakuje mi okienko " to urzadzenie moze dzialac szybciej..." , brakuje mi sterownikow hi speed , tylko skad je wziac?
    leonb270377 wrote:
    " to urzadzenie moze dzialac szybciej..."

Czy to jest PEŁNY tekst komunikatu?
  • User removed account  
  • Level 12  
    to jest pelen komunikat- to urzadzenie usb moze dzialac szybciej,jesli podlaczysz je do portu hi-speed 2.0 aby uzyskac liste dostepnych portow kliknij tutaj; klikam i mam- na tym komputerze nie ma zainstalowanych kontrolerow hosta usb hi speed, nizej jest tabelka i mam kontrolery hosta usb; intel 82801 ca/cam- 2482; intel 82801ca/cam- 2484; intel 82801 ca/cam- 2487; usb root hub potrow 2; nieuzywany port i masowe urzadzenie magazynujace usb
    nizej jest zalecenie- w celu uzyskania maksymalnej wydajnosci musisz zainstalowac kontroler hosta usb hi speed
    i co teraz mam robic?
    Kolega nadal jest uparty. W komputerze kolegi NIE MA portów Hi-Speed i koniec. Nie ma SPRZĘTU a nie OPROGRAMOWANIA.
  • Level 12  
    Rozumiem, ale po co sie wyswietla taki komunikat,zeby cokolwiek zainstalowac?
    Choćby dlatego, że Windows "widzi" urządzenie poprzez pryzmat sterowników programowych. Windows daje koledze znać, że urządzenie posiadane przez kolegę może pracować szybciej, jeżeli będzie współpracować z szybszym portem USB. Windows nie wie, czy kolega ma w komputerze porty USB 1.1 czy też kolega po prostu nie zainstalował sterowników, a posiada porty USB 2.0. Tą wiedzą powinien dysponować kolega i zainstalowac sterowniki właściwe dla posiadanego sprzętu. A że sprzęt kolegi nie ma portów USB szybszych niż 1.1 to już nie jest winą Windows.
  • User removed account  
  • Moderator of Cars
  • Level 12  
    Musialbym jakas karte do tego kupic?
    Kolego leonb270377 :
    1. Zanim napiszesz post, to przeczytaj co napisamo wcześniej. Co masz kupić, to już Ci powiedziano;
    2. Zastosuj się do uwagi moderatora wpisanej w pierwszym poście pod rygorem otrzymania kary regulaminowej.