Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Tipo - czy opłaca mi się go kupić?- doradźcie coś.

DARREK 23 Cze 2008 20:09 5510 10
  • #1 23 Cze 2008 20:09
    DARREK
    Poziom 18  

Witam

Mam pytanie czy wg Was opłaca się:

Fiat Tipo 2.0 GT + LPG - 2600zł

z tego co wiem to tak:

Rok produkcji 1991
    Przebieg [w km] 190000
    Pojemność silnika [w cm3] 2000
    Moc silnika [w KM] 115
    Skrzynia biegów Manualna
    Rodzaj paliwa Benzyna + LPG

Typ Hatchback
    Liczba drzwi 4/5
    Kolor inny
    Stan Używany
    Uszkodzony Nie
    Wyposażenie ABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Lakier metallic, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy
    Informacje dodatkowe Bezwypadkowy, Zarejestrowany w Polsce

Fiat Tipo GT 2.0 115 KM na pełnym wtrysku, stan silnika i samochodu dobry. Instalacja gazowa (jeszcze na gwarancji) spalanie-miasto 12 l gazu, trasa 9 l, wydech sportowy remus-a , pełna elektryka (szyby, szyberdach). Samochód prezentuje się świetnie- granatowy metalic i złote alufelgi Abarth. Sportowe zawieszenie, elektroniczna deska rozdzielcza (digital) oraz sportowa kierownica

0 10
  • #2 23 Cze 2008 20:19
    sbartos
    Poziom 24  

moim zdaniem tak

Dodano po 36 [sekundy]:

ale do chorwacji bym się nie wybrał :)

0
  • #3 24 Cze 2008 00:28
    szymtro
    Poziom 30  

To nie jest grandturismo. To zwykłe 2.0 i.e w nadwoziu tipo.

Poszukaj raczej oryginalnego 1.8 GT 3 drzwiowego we włoszech. Jeszcze parę ogłoszeń widziałem. Kiedyś też szukałem takiego auta.

Raczej szukałbym już z tym nowym przodem (>92) bo moim zdaniem jest ładniejszy. No i bordowych było najwięcej.

Możesz też poszukać fiata coupe 2.0 turbo tyle że cena nie będzie aż taka niska ale auto naprawdę się wyróżnia na ulicy.

0
  • #4 08 Mar 2010 21:49
    zdrapekk
    Poziom 10  

Miałem podobne Tipo i ta kierownica Abartha:D, posadzony twarde sprężyny i Amortyzatory Kayaba, miał przesunięte odcięcie zapłonu powyżej 9k, aż do teraz gęba mi się śmieje jak pomyśle o tym autku, jazda nim to była zabawa, a tak na marginesie świetne własności trakcyjne (w moim przypadku):D
    Pozdrawiam wszystkich użytkowników TIP-TOPÓW

0
  • #5 09 Mar 2010 12:21
    szakkkalll
    Poziom 15  

zobacz najpierw czy licznik w nim nie kręci się 2 raz bo ma skalę do 199 999 km, miałem identycznego 6 lat temu, tylko bez abs, nawet ten sam rocznik. Mój silnik był zarżnięty, brał olej 2l na 1 tyś km, zawieszenie twarde i pewne ale szybko leci, rozrusznik robiłem 3 razy, licznik digital raz działał raz nie , ogólnie elektryka w tym aucie do bani. Osobiście nie polecam tego auta. Spalanie 12 przy spokojnej jeździe, a i 20 wciągnie jak się mu daje po garach.
    Podłoga i progi gniją na potęgę choć mój nie był bity.

0
  • #6 09 Mar 2010 22:45
    tzok
    Moderator Samochody

Nie dość, że zabytek to jeszcze po "tjuningu", darowałbym go sobie... jeśli byłaby to seria to jeszcze ok.

0
  • #7 10 Mar 2010 13:26
    elel
    Poziom 15  

Hej archeolodzy ale żeście temat wykopali.

0
  • #8 10 Mar 2010 15:41
    extreme666
    Poziom 12  

Raczej trzymaj się od wszelkich wynalazków z dala.Przebieg jest nierealnie mały w stosunku do wieku.Sprawdź okoliczne szroty czy mają coś z tipi/tempry bo podejrzewam,że dotychczasowy właściciel zorientował się o kondycji tego auta i wypycha go w "okazyjnej"cenie.
    Jeśli szukasz czegoś do codziennej jazdy i pod gaz-szukaj w VW.Chociaż nie wiem czy za te pieniądze można cokolwiek kupić do jazdy i w przyzwoitym stanie.

0
  • #9 10 Mar 2010 16:04
    lukash18
    Poziom 12  

Ja takie autko to sobie bym już odpuścił, i tobie radze to samo. nie ma co się napalać tak na samochód lepiej przemyśleć to sobie jeszcze.
    Pozdrawiam

0
  • #10 10 Mar 2010 16:24
    kamil907
    Poziom 28  

Rzeczywiście odkopaliście stary temat i wydaje mi się, że Tipo z pierwszego postu już dawno zostało zezłomowane więc nie wiem po co to ciągnąć..

0
  • #11 10 Maj 2010 13:14
    DARREK
    Poziom 18  

kamil907 napisał:
    Rzeczywiście odkopaliście stary temat i wydaje mi się, że Tipo z pierwszego postu już dawno zostało zezłomowane więc nie wiem po co to ciągnąć..

Fakt jest faktem, iż nie ma sensu dalszego ciągnięcia wypowiedzi..

Tak dla informacji tylko dodam, że samochód nabyłem i do dziś dnia jeździ i ma się świetnie.

Teraz w planach będzie volvo :)

Pozdrawiam archeologów :)

0