Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra Cabrio 95r - błędne działanie alarmu.

Michał88 23 Cze 2008 21:53 2035 2
  • #1 23 Cze 2008 21:53
    Michał88
    Poziom 9  

Mam problem: zamykam drzwi od strony kierowcy a to uruchamia centralny zamek wszystko jest Ok ale gdy po chwili otwieram bagażnik to włącza mi się alarm i musze otworzyć drzwi od kierowcy aby go wyłączyć. centralka zamka jaka jest zamontowana to KIEKERT. Natomiast centralki alarmu nie ma na dodatek fabrycznie jest wmontowana dioda alarmu w przycisku świateł awaryjnych i po zamknięciu zaczyna migać, mam także fabryczny czujnik skomponowany przy górnej lampce oświetlenia kabiny. gdzie ewentualnie szukać centralki alarmu nie ma jej przy centralce zamka jest tam tylko jedna luźna wtyczka z 6 pinami a muszę ją znaleźć gdyż alarm zostaje uruchomiony tylko przy otwarciu bagażnika tak jakby był uszkodzony bo nie reaguje nawet na otwarcie drzwi od strony pasażera.pomóżcie myślę że ten alarm jest standardowy przydał by się też schemat alarmu montowany w tych modelach

Ponownie poprawiłem temat. (sharp)

0 2
  • Pomocny post
    #2 23 Cze 2008 22:51
    bartek_j
    Poziom 35  

To jest orginalny alarm. Jest on zintegrowany ze sterownikiem centralnego.
    Opisywane przez ciebie zachowanie wydaje sie prawidłowe - zamknięcie drzwi uzbraja alram. Odsyłam do instrukcji obsługi samochodu, poszukaj jej w necie...

1
  • #3 23 Cze 2008 23:23
    Michał88
    Poziom 9  

a jak można podłączyć większą ilość czujek albo kompatybilny alarm z większą ilością czujek a i jeszcze jedno nie mam orginalnego pilota, można zaprogramować jakiś inny??? jeśli tak to jaki pilot trzeba kupić i w jaki sposób zaprogramować

0