Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung DVD-P370 firmware

24 Cze 2008 15:49 5596 4
  • Poziom 1  
    Witam,

czy ktoś z Kolegów lub Koleżanek dysponuje wersją oprogramowania dla tego DVD (wersja XEO), umożliwiającego odtwarzanie płyt VCD?
    Wiem, że podobny temat już był, ale podane tam linki już nie działają - Samsung zmienia swój serwis WWW i mają tam wielki burdel.

Jacek
  • Poziom 2  
    A ma ktoś oprogramowanie, które wyświetla polskie znaki w plikach tekstowych Divx? Na stronie Samsunga chyba nie ma.
  • Poziom 10  
    Siema jak wiedze koledze malves jeszcze nikt nie odpidal na pytanie a ja sie dolanczam do tego pytania poniewaz mam takie DVD i niestaty nie odtwarza mi polski znakow i chcialem sie dowiedziec czy ktos ma takiego firmware . Jesli ktos ma prosze napisac na gg 1019801 lub na maila adrianek-1981(malpa)o2.pl .

bardzo dziekuje za wysluchanie pozdrawiam Siema.
  • Poziom 10  
    Hello Udalo mi sie zaktualizowac firmware w moim samsungu dvd-p370 tym oto firmwarez co tutaj jest w tym temacie. Po aktualizacji mam polskie menu i polskie znaki w plikach TXT. Zaraz po zainstalowaniu ustawilem jezyk menu na polski.

I Jedna rzecz ktorej nikt tutaj nie napisal a jest bardzo istotna po instalacji firmware-u. Nalezy wejsc do menu->Setup->Ustawienie Jezyka->Napisy DivX i walsnie Napisy DivX przestawiamy na Central i powinno chodzic poniewaz mi to pomoglo . Bardzo prosze jesli pomoglo o napisanie i punkciki