Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Liebherr CUP 27210 - żarzy się światło wewnątrz

24 Cze 2008 16:04 6309 2
 • Poziom 15  
  Po wciśnięciu przełącznika SuperCool wewnątrz lodówki żarzy się lamka oświetlająca. Wygląda to tak jakby była połaczona w szereg z innym odbiornikiem. Funkcja Super Cool powinna zgodnie z opisem wyłaczyć się automatycznie po 6 h, co też się nie dzieje. Proszę o pomoc w rozwiazaniu problemu. Serwisant był podczas mojej nieobecności i stwierdził, że tak ma to być i wszystko jest OK.
 • Specjalista AGD
  Marunio napisał:
  Po wciśnięciu przełącznika SuperCool wewnątrz lodówki żarzy się lamka oświetlająca. (...) Serwisant był podczas mojej nieobecności i stwierdził, że tak ma to być i wszystko jest OK.

  I serwisant dobrze stwierdził, tak ma być. A to, że się żarzy lampka - funkcja ta służy do podgrzania wnętrza komory przy niskich temp. otoczenia (mniej niż 15 st.), po to, żeby chłodziarka się załączyła.
 • Poziom 15  
  W instrukcji zapisano, że przełacznik ten służy do szybkiego zamrażania świeżych produktów żywnościowych. Należy pokrętło regulatora ustawić na wysokie wskazania powyżej środkowego położenia oraz wcisnąć przycisk Cool-Plus. Po 24h produkty powinny być na wskroś zamrożone.
  W internetowym opisie na ceneo zapisano, że system automatycznego odmrażania chłodziarki Automatyka SuperCool pozwala obniżyć temperaturę w komorze chłodniczej w maksymalnie 6 godzin do 2 st. C i stworzyć idealne warunki do szybkiego schłodzenia świeżo włożonych produktów spożywczych. Nastepnie urządzenie przechodzi automatycznie z powrotem w normalny tryb pracy.
  Wygląda na to że opisy te są niespójne. Czy u innych użytkowników, też tak to działa?