Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienie proxy w grze MMO...

pumpeek 24 Cze 2008 16:28 2044 1
  • #1 24 Cze 2008 16:28
    pumpeek
    Poziom 8  

Witam serdecznie!

Tak więc na początek. Posiadam internet radiowy, administrator podał mi serwery proxy, z których mam korzystać... Mianowicie, gdy łącze się z internetem bezprośrednio, wtedy pliki z internetu pobiera mi z szybkością 2xKB/sek. Natomiast gdy mam ustawione proxy w przeglądarce, które podał mi administrator to internet chodzi o wiele szybciej i pliki pobiera mi z prędkością 64KB/sek w wyż (wieczorami prędkość wynosi od 150KB/sek do 300-400KB/sek).

Ostatnio zainstalowałem sobię grę Guild Wars, jest to gra MMO (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć? ;D). W czasie grania, gdy wchodzę do nowej lokacji to pobiera mi mapy itp i prędkość pobierania wynosi właśnie 2xKB/sek, czyli nie ściąga przez proxy.

Napisałem posta na polskim supporcie tej gry (gdyż z angielskim u mnie kiepsko to na oficjalnym forum nie mogłem napisać), czy nie ma właśnie możliwości jakoś ustawienia proxy w tej grze, gdyż taka prędkość (2xKB/sek) to do gier MMO się nie nadaje. No i niestety otrzymałem negatywną odpowiedź, tzn.:

Cytat:

W grze nie da się ustawić porxy, co więcej używanie proxy jest blokowane:

Cytat:

We are also adding code to detect and block IP addresses that are running an open proxy, so that players cannot mask their real IP address by connecting to the game through an open proxy.

No i klapa;/ Może wy coś na to poradzicie, może da się wykonać jakieś tunelowanie czy coś w tym stylu?

0 1
  • #2 26 Cze 2008 20:50
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

W prosty sposób nic na to nie poradzisz.
    Po prostu musisz czasami trochę poczekać na ściągnięcie nowych danych.

0