Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skąd zdobyć płytę Visty-mam legalny KEY

borejek 24 Cze 2008 21:04 3861 6
  • #1 24 Cze 2008 21:04
    borejek
    Poziom 16  

Zakupiłem Niedawno Lenovo, ale nie dostałem płyty z systemem. Vista była już zainstalowana i mam na spodzie komputera naklejkę z kluczem. Usunąłem ukrytą partycję i nie mam żadnych płyt, więc skąd mam wziąć teraz płytę Visty by ją ponownie zainstalować?

0 6
  • #2 24 Cze 2008 21:33
    459239
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 24 Cze 2008 21:39
    ciubas
    Poziom 22  

jezeli nie masz na plycie to powinna byc opcja nagrania na plyte w samym systemie.

zadzwonic i wyjasnic powinni doslac,

wziac od kogokolwiek i zaistalowac na swoim cd-key

0
  • #4 24 Cze 2008 21:45
    AxelNext
    Poziom 38  

Ściągasz czysty system Visty z neta i na początku podczas instalacji wpisujesz klucz z naklejki spod laptopa.
    Nie jest to żadne piracenie bo za system zapłaciłeś przy zakupie laptopa i masz legalny klucz produktu.

Borejek sprawdź PW.

0
  • #5 24 Cze 2008 22:07
    borejek
    Poziom 16  

Przeczytałem porady i o efektach natychmiast poinformuje. axelakis dzięki za PW.

0
  • #6 24 Cze 2008 22:51
    tzok
    Moderator Samochody

Laptopy Lenovo mają preinstalowane oprogramowanie, do wykonania kopii bezpieczeństwa. Program nagrywa płyty recovery - 2 DVD. Przy pierwszym uruchomieniu przypomina o tym. Poza samą instalką Windowsa miałbyś na tych płytach sterowniki i preinstalowany soft.

Możesz mieć problem z zainstalowaniem dowolnej Visty z Twoim kluczem, to powinna być wersja OEM dla Lenovo.

Zyskałeś 4GB miejsca na dysku (pewnie 1600 lub 250GB), ale straciłeś wygodny sposób przywracania systemu po awarii...

Na Twoim miejscu poszukałbym kogoś z takim samym laptopem i poprosił o nagranie tych płytek.

0
  • #7 22 Cze 2013 22:55
    borejek
    Poziom 16  

Problem dawno rozwiązany, zdobyłem nośnik.

0