Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sinuslive SL160 / PowerBass S-6C / Crunch GTR 6.5Ci

25 Cze 2008 08:38 1629 5
  • Poziom 12  
    Jakie wybrac glosniki w przednie dzwi :

Sinuslive SL160
    PowerBass S-6C
    Crunch GTR 6.5Ci

Dodam tylko ze maja byc zasilane wzmakiem Crunch ok 120 W na kanal.
    I jeszcze jedno czym tanio i dobrze wygluszyc dzwi?

z gory dziekuje.
  • Poziom 18  
    Słyszłałem jak graja te Crunch'e,maja bardzo ładna barwe.Jesli niejestes audiofilem bedziesz zadowolony.Najprosciej i najtaniej jest wygłuszyc matami bitumicznymi
  • Poziom 16  
    Najtaniej to podobno taśmą dekarską :)
  • Poziom 22  
    ja mam sl 160 ale do tego neo 25s i wytłumienie matami dekarskimi. Przy dobrym zasileniu sl 160 jest naprawdę głośno i całkiem ładnie to gra. neo 25s jest zasilone spod samego radia. Do pełnej perfekcji brakuje jeszcze solidniejszego wygłuszenia drzwi. Jeżeli masz jakiś subik w bagarzniku to polecam te sl 160 Jeżeli sam system przedni to polecam pb
  • Poziom 12  
    A moze MAGNAT XTR216 ? Wygladaja calkiem solidnie, tweetery z jedwabiu, no i niby 120 W RMS.

Dodano po 2 [godziny] 23 [minuty]:

Co myslicie o tych magnatach, jak za 240 PLN to chyba nic lepszego nie znajde?

chyba sie na nie zdecyduje
  • Poziom 12  
    Dlaczego nikt nie chce mi pomoc :cry: wiem ze magnat nie ma dobrych opinnii ale to sa glosniki z ich najwyzszej serii wiec moze sa warte tych pieniedzy?
    Moj kumpel mial kiedys glosniki 6x9 firmy BOSCHMANN (kiepska firma sam dobrze o tym wiem) ale te byly z serii hi-end czy cos takiego. Kosztowaly ponad 400 pln ale pod wzmakiem robily takie zamieszanie w aucie ze nie jeden woofer nie dalby im rade. Tak wiec moze podobnie jest i z tymi magnatami. Chcialbym uslyszec opinnie od kogos kto ma takie w swoim aucie lub slyszal jak graja.

z gory dziekuje