Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer KEH-1300 - instrukcja obsługi

kturminski 25 Cze 2008 11:23 1428 5
  • #1 25 Cze 2008 11:23
    kturminski
    Poziom 8  

Witam.

Poszukuje instrukcji do tego radyjka tylko nie takiej jak go podłączyć tylko jak go obsługiwać. Widziałem gdzieś na forum ze już ktoś o to pytał ale to było dawno i tema już został zamknięty a osoby które brały w nim udział nie odzywają się. Jak by ktoś mógł to na jakiegoś FTP-a wrzucić.

0 5
  • #2 25 Cze 2008 13:03
    SlaweK
    Poziom 43  

Przecież to prościutkie radio, czego w nim nie rozumiesz żeby potrzebna była aż instrukcja obsługi ?

SławeK

0
  • #3 25 Cze 2008 13:11
    kturminski
    Poziom 8  

To jak takie prościutkie to jak zapamiętać stacje??

0
  • #4 25 Cze 2008 13:15
    SlaweK
    Poziom 43  

Przytrzymać kilka sekund klawisz z numerkiem aż radio zareaguje, tzn piknie lub się wyciszy. Moźe gubić stacje po wyjęciu kluczyka a to będzie znaczyło że jest niepoprawnie podłączone.

SławeK

0
  • #5 25 Cze 2008 13:28
    kturminski
    Poziom 8  

Radio mam tak podpięte ze + i podtrzymanie mam na jednym przewodzie bo w wiązce tylko jeden przewód jest plusem. Ale że mam straszne spadki napięcia kiedy włącza mi się wentylator od chłodnicy to zmierzam bezpośrednio na aku podpiąć + to podtrzymanie tez tam podepnę. A jak już pytam to radio gubi stacje bardzo często nawet w mieście. Czy to może być wina anteny?? Mam urwany koniec anteny i czy to może być tego powodem??

0
  • #6 25 Cze 2008 15:07
    SlaweK
    Poziom 43  

Uszkodzenie bata anteny lub przewodu powoduje tylko pogorszenie się odbioru, do zapamiętywania stacji nic nie ma. A to że masz duże spadki napięć w oryginalnej instalacji radia świadczy o jej złym stanie, wentylator nie powinien takich powodować jeśli działa. No chyba że jest zatarty i rozruch jego powoduje duży prąd ale to raczej powinno uszkodzić bezpiecznik a nie przeciążyć instalacji tak że napięcie spadnie poniżej 10V.

SławeK

0
  Szukaj w 5mln produktów