Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagłośnienie karawanu. Jaki zestaw zamontować?

Grigora 25 Cze 2008 15:35 2057 4
  • #1 25 Cze 2008 15:35
    Grigora
    Poziom 9  

Witam koledzy potrzebuję porady jaki zestaw zamontowac do karawanu żeby był dobry odbiór i nadawanie.Do tej pory używałem czegoś akiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=369637190 ale nie jestem zadowolony.Szumy w głośnikach po wyłączeniu mikrofonu oraz słaby zasięg jakieś 50m jak dla mnie za mało.Cena nie jest za bardzo istotna ale bez przesadyzmu!!!!!!!!

• #2 25 Cze 2008 18:38
    Kuba-100v
    Poziom 12  

Jakie ma być dokładnie zastosowanie tego zestawu? Nagłośnienie ma działać również w trakcie jazdy czy tylko stacjonarnie, przy samym grobie? Jakie są źródła dźwięku (mowa, muzyka)? Byćmoże dobrym rozwiązaniem byłby przenośny głośnik aktywny z wbudowanym akumulatorem?

• #3 25 Cze 2008 19:05
    Grigora
    Poziom 9  

Ma działac w trakcie jazdy jak też na postoju pasuje mi zasięg tak 100m.Przenośny zestaw nie wchodzi w grę gdyz głośniki mam już na aucie(POLONEZ).źródło dźwięku oczywiście mowa!!!!!!!!!

• #4 30 Cze 2008 18:22
    Kuba-100v
    Poziom 12  

Pogubiłem się :). To w końcu potrzebujesz całe nagłośnienie czy tylko zestaw bezprzewodowy? W wypadku zestawów producenci gwarantowany zasięg z reguły podają do 40-50m i nie kojarzę zastawów o zasięgu nominalnym 100m. Inna sprawa, że na otwartej przestrzeni zarówno Sennheisery z serii E, jak Stage Line np: TXS-870 powinny radzić sobie bez problemu.

• #5 01 Lip 2008 10:05
    Grigora
    Poziom 9  

Kolego z poprzedniego zestawu zostawiam sobie tylko głośniki.Teraz potrzebuję tylko zestawu bezprzewodowego oraz ewentualnie wzmacniacza bo uważam że ten który mam jest kiepski,chyba że przy lepszym zestawie bezprzewodowym będzie to lepiej śmigac.Podaj mi co dobrego kupic.Chcę zeby mi to dobrze chodziło.Przy tym zestawie co mam obecnie jest słaby zasieg oraz po wyłączeniu mikrofonu szum w głośnikach!!!!!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME