Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pytanie odnosnie radia, suba i wzmacniacza

gazownick 26 Cze 2008 11:20 626 1
  • #1 26 Cze 2008 11:20
    gazownick
    Poziom 1  

Witam,

planuje w najblizszym czasie naglosnic puga 106, radio w sumie juz wybralem, ma to byc kenwood kdc-w5141 i tu nasuwa sie pierwsze pytanie. na allegro jest wersja w5041 prawie o stowe tansza, czym ona sie rozni od w5141, czy rzeczywiscie model wyzszy jest warty tej dodatkowej stowy?

drugie pytanie dotyczy subwoofera i wzmacniacza. przeczytalem forum wzdluz i wszerz, i juz mnie glowa od tego boli ;) chcialbym naglosnic samochod od strony basu za jakies 600pln. jaki wzmacniacz i sub byscie doradzili za taka kwote?
    interesuje mnie raczej gotowa skrzynka, bo jakos nie chce mi sie z tym motac :)
    muzyka jaka slucham to glownie wolny bass (patrz drum'n'bass, dubstep, dub i takie tam) ale nie omieszkam od czasu do czasu posluchac tez szybszych bitow, jak i normalnych, "tradycyjnych kawalkow z gitara" ;)
    od razu napisze ze stawiam na jakosc (jezeli w ogole mozna w tym przedziale cenowym ;)), nie chce tez sluchac tego ultra mega glosno, wole zeby bas bylo czuc, niz slychac

moje typy to carpower 602 na wzmacniacz, a co do suba to wiem tylko zeby nie brac jbl;)

co byscie zaproponowali

z gory dzieki

• #2 18 Gru 2008 21:39
    przemekowcz
    Poziom 2  

Radia różnią się jedynie tym, że to z wyższego maodelu ma pilota zdalnego sterowania, więc nie polecam no chyba, że pilot ma tak wielkie znaczenie dla Ciebie.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo