Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEO Dolphin+ czy Centurion Xabre do MB124 250d

sunido 26 Cze 2008 14:39 1521 7
  • #1 26 Cze 2008 14:39
    sunido
    Poziom 2  

Witam i pytam doswiadczonych jak w temacie.
    Chcialbym zalozyc ultradzwieki, czujnik przechylu-holowania, miec mozliwosc otwierania maski silownikiem na dodatkowy klawisz z pilota, co myslicie o elektrozaworach (czytalem wczesniejsze posty o mb diesel). Centuriona moge kupic w sklepie we Wrocławiu a seo wysylkowo jak pozniej z ewentualnymi reklamacjami. Prosze o pomoc w wyborze, ewentualne rady co do konfiguracji mile widziane. Kwota na alarm + osprzet do 450 pln.

0 7
  • Pomocny post
    #2 26 Cze 2008 14:58
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Centurion=chiny (opcje: jackuzi prysznic itd.), co do zaworów paliwa to w przypadku w124 to lipa, bo jedynym miejscem na odcinke wężyka to pomiędzy filtrem paliwa a pompą (wszystko na wierzchu), lepiej ciachnąć rozrusznik na 3 pinowej kości obok serwa w komorze silnika no i polecam blokadę skrzyni biegów.

0
  • Pomocny post
    #3 26 Cze 2008 16:06
    pkhenr
    Poziom 32  

są też zaworki na podciśnienie ,a tym jest gaszony Twój ,
    Rozrusznik trzeba odciąć (żeby nie było za łatwo )ale na pych może zapalić.
    Pisząc o masce chyba masz na myśli tył ....

0
  • #4 26 Cze 2008 18:10
    sunido
    Poziom 2  

W 2004/2005 koledzy z forum prowadzili dosc dluga dyskusje w temacie jak zrobić odcięcie zapłonu w dieslu??? https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...c&highlight=zabezpieczenie+mercedesa&start=30
    i doszli m.in. do wnioskow :
    skorpi:"Panowie jedyną podstawową sprawą w zabezpieczeniu diesla MB jest BLOKADA MASKI! .Jeżeli chodzi o blokadę rozruchu to nie polecam odcięcia paliwa tylko blokadę rozrusznika i blokadę pompy.";
    tarnowski:"W dieslu typu MB realizujemy dowolny z w/w przez kolegów pomysłów + dodatkowy zamek maski silnika i dupa ,złodziej ma zagwozdkę.... Ja mam jeszcze wywalone bębny zamków drzwi przednich (wstawiłem zaślepki z drzwi tylnych) i tak jak pisze Gerri wkładkę stacyjki od 190".
    Ja pomyslalem o otwieraniu maski silownikiem i tyle a jakby co to mozna zostawic linke niezalozona na uchwyt w kabinie .
    Ponawiam prosbe o dyskusje i konstruktywne rady a za odpowiedzi wielie dzieki.
    Blokady to ktora dipol czy niedzwiedz i dlaczego?

0
  • #6 26 Cze 2008 20:35
    pkhenr
    Poziom 32  

a może -otwieranie maski w bagażniku długa linka ,jeżęli złodziej ma pokonać to i odjechać o własnych siłach ,jesli jeszcze dodamy dobrze wyjący alarm-to musi być cierpliwy

0
  • #7 27 Cze 2008 13:58
    sunido
    Poziom 2  

Panowie
    Jakie roznice sa miedzy dipolem a niedzwiadkiem ?
    Zamawiam seo d+ , czy cos dodatkowo do domykania szyberdachu trzeba dokupic?

0
  • #8 03 Lip 2008 08:36
    rafcio363
    Poziom 30  

Różnica taka że dipol ma 1 dziure i kłódka jest w trzpieniu,a w niedźwiadku masz 2 dziury i osobno trzpień i obok kłódka:)
    Co do montażu to są zapewne podobne, do dipola mogę Ci nawet przesłać instrukcje jak chcesz zobaczyć co i jak.

0
  Szukaj w 5mln produktów