Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karcher 510 - spust pistoletu nie wyłącza karchera

sebcosk 26 Cze 2008 22:05 5233 2
  • #1 26 Cze 2008 22:05
    sebcosk
    Poziom 12  

Witam. Dostałem używanego Karchera 510 taki jak tu:
    myjka_zimnowodna_karcher_510_szczotka_t_100.html

i od początku po właczeniu zasilania i naciśnięcia klawisza załączającego na karcherze, sprzęt pracuje, tzn nie jest zależny od pistoletu. Czy ten model tak ma?
    Pytanie chcęzakupić lancę rotacyjną do niego czy to obojętne jaką kupię z firmy karcher mogę kupić o takim oznaczeniu PA66 30 GF 5.029- 059.0
    czy będzie OK?

Regulamin p.10.11
    [Art]

0 2
  • #2 29 Cze 2008 22:11
    cooltygrysek
    Warunkowo odblokowany

Tak praktycznie 90% myjek ciśnieniowych ma silnik pompy pracujący cały czas. W głowicy zaworów jest specjalny zawór ciśnieniowy który sie otwiera po zamknięciu zaworu spustowego utrzymując stałe ciśnienie max... nie ma obawy wszystko jest oki.... Co do dyszy rotacyjnej to w zasadzie do karchera pasuje ze względu na gwint tylko oryginalna lanca z dysza rotacyjną !!!

0
  • #3 30 Cze 2008 08:08
    sebcosk
    Poziom 12  

cooltygrysek napisał:
    Tak praktycznie 90% myjek ciśnieniowych ma silnik pompy pracujący cały czas. W głowicy zaworów jest specjalny zawór ciśnieniowy który sie otwiera po zamknięciu zaworu spustowego utrzymując stałe ciśnienie max... nie ma obawy wszystko jest oki.... Co do dyszy rotacyjnej to w zasadzie do karchera pasuje ze względu na gwint tylko oryginalna lanca z dysza rotacyjną !!!

Czyli jeżeli nie mam naciśniętego spustu w pistolecie, a karcher pracuje to ciśnienie pracuje w obiegu karchera.
    Lance chce kupić orginalną o takim oznaczeniu 5.029- 059.0 PA66 30 GF.

A tak dodatkowo własnie w sobotęuszkodził mi się klawisz ON/Off.
    Rzeby działał muszę trzymać klawisz. TYmczasowo włożyłem patyk który dociska niżej klawisz . i teraz musze wyłączać z kontaktu.
    Czy ktoś orientuje się czy jest on naprawialny czy też trzeba wymienić?

1