Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer deh-4000ub jak włączyć wyjście na wzmacniacz?

kedlawh 27 Cze 2008 00:43 2630 4
  • #1 27 Cze 2008 00:43
    kedlawh
    Poziom 9  

Witam.
    Chodzi mi o to czy w tym radiu jest coś takiego że można odłączyć lub włączyć sygnał wychodzący z gniazd chinch (rca) na tylnej ściance?
    Mam wzmacniacz i nie dochodzi do niego sygnał, bo z gniazd RCA z radia nic nie wychodzi. Proszę o pomoc jeśli wiecie jak je uruchomić? Czy poprostu nie ma czegoś takiego jak włączenie tego sygnału? Wtedy by padło że z radiem cos jest nie tak.

0 4
  • #2 27 Cze 2008 10:58
    SlaweK
    Poziom 43  

Powinno to pisać w instrukcji obsługi, na moje oko masz uszkodzone wyjścia.

SławeK

0
  • #3 27 Cze 2008 17:18
    FlyBoy
    Poziom 28  

SlaweK napisał:
    Powinno to pisać w instrukcji obsługi, na moje oko masz uszkodzone wyjścia.

SławeK

Jak już coś, to powinno być napisane w instrukcji.

Wracając do tematu.
    Wybierz przyciskiem Multi-Control(tym dużym kółkiem), funkcję SW SETTING1, teraz naciśnij przycisk Multi-Control. Pojawi Ci się aktualnie wybrany stan wyjścia jeden z trzech: NORMAL, REV lub OFF.

Pozdrawiam.

1
  • #4 28 Cze 2008 14:13
    milejow
    Poziom 42  

Jezeli masz FADER ustawiony na FRONT to na wyjsciu chinch nie bedzie sygnalu.W tym modelu jest jedna para chinch,y REAR OUT konfigurowana pod SUB lub pelne pasmo-FULL.Funkcja fader jest dostepna tylko w konfiguracji FULL,przy konfiguracji SUB jest niedostepna(wtedy tylko sterowane poziomem SUB OUT-12,+6db lub OFF)

0
  • #5 29 Cze 2008 23:44
    kedlawh
    Poziom 9  

Już działa dzięki za wskazówki, mam RCA na PREOUT : SUB nastawione a funkcja fader działa mogę regulować moc przednich i tylnych głośników i oczywiście w SW SETTING 2 od -24 do +6 DB i filtr dolnoprzepustowy.

1
  Szukaj w 5mln produktów