Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Mała wyprzedaż

Hermes_LWA 27 Cze 2008 13:19 2754 8
    Hermes_LWA
    Poziom 10  
    Witam, robię drobną wyprzedaż moich rzeczy z domu i mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie...

- Alton 80 - 110W!!, czarne, kolumny są do regeneracji, tzn, zawieszenia i membrany są porwane, ale całość sprawna i oryginalna, pudła w stanie bdb - cena 100zł,

-Altus 75 - 50W, brązowe, trzeba zregenerować zawieszenia głośników niskotonowych, reszta głośników jest nowa kosztowały w sklepie Tonsila 300zł, pudła w stanie bdb - cena 70zł,

-2 amplitunera Unitra Amator 3 brązowe w stanie idealnym - jedynie trzeba przestroić, wszystkie kanały grają idealnie!, jeden z nich to wersja exportowa na francje POSIADA HOLOGRAM FRANCUSKI, do amplitunera dorzuca kolumny które były w komplecie! - cena 100zł za 2,

-Gramofon Unitra Artur WG-903, kolor czarny, stan db- gramofon gra ale ramie i wszystko trzeba obsługiwać ręcznie, najprawdopodobniej mechanizm do naprawy, w komplecie orginalne kolumny od kompletu - cena 50zł,

-2 albumy winylowe Dj Tonka - J.O.E. (Jungle Of Emotion) oraz Marco Carola - Question 10 2LP stan idealny raz były tylko w użyciu - cena 30zł za 2 albumy,

-Mixer video JVC KM-D600, stan bardzo dobry, cena 50zł

-Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark P3120, stan bardzo dobry, brak nabojów, cena 30zł,

-Modemy Motorola SURFboard Cable Modem SB5101E, wyczszczone gotowe do użycia, służą do odbioru internetu z UPC, Multimedia oraz innych sieci kablowych, 30zł za jeden

Kontakt tutaj na forum ewentualnie pod numerem 607310456, włączam telefon po pracy czyli koło godziny 21.00
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    czepol
    Poziom 10  
    mógłbym prosić o zdjęcie kolumn i mixera?
    Hermes_LWA
    Poziom 10  
    Proszę o to fotki o które prosiliście a raczej większość tego o co prosiliście resztę doślę z rana:
    [Sprzedam] Mała wyprzedaż [Sprzedam] Mała wyprzedaż [Sprzedam] Mała wyprzedaż [Sprzedam] Mała wyprzedaż [Sprzedam] Mała wyprzedaż
    tomekchief
    Poziom 2  
    Jestem zainteresowany kupnem kolumn Alton
    kontakt gg 12703889.
    tel.664591505
    denis17
    Poziom 12  
    Jestem zainteresowany kupnem altusów,aktualne jeszcze????
    denis17
    Poziom 12  
    Altonami tez jestem zainteresowany,chyba ze juz sprzedane
    Hermes_LWA
    Poziom 10  
    Wszystko aktualne Pisz na priv albo dzwoń 609901294 Pozdrawiam
    Papaj16
    Poziom 12  
    czy coś aktułalne jeszcze ??
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda
    Hermes_LWA napisał: