Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi Concert II nie gra przód

kinonak 27 Cze 2008 18:59 3181 8
  • #1 27 Cze 2008 18:59
    kinonak
    Poziom 2  

Witam, mam problem z radiem audi concert II, w moim audi tt (wersja bez bose) nie gra przód, tzn. gra ale tylko czasami, podłączyłem auto pod vag-com'a prze kodowałem na 00007 (próbowałem też na 00207) zgodnie z tym co znalazłem na forum, lecz dalej to samo. Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. dziękuje.

0 8
  • #2 27 Cze 2008 19:12
    LWD11
    Poziom 29  

przyczyn może być kilka, od uszkodzonego radia przez, instalacje głośnikową czy tez same głośniki, no ale bez podstawowych pomiarów to nic konkretnego nie można powiedzieć. Jasnowidzem nie jestem ale stawiam na przywierającą instalacje głośnikową do karoserii, samochód nie był bity?

0
  • #3 27 Cze 2008 19:54
    kinonak
    Poziom 2  

nie byl bity, no trudno ...podlacze inne radio i zobacze czy jest to samo.

0
  • #4 27 Cze 2008 20:06
    LWD11
    Poziom 29  

kinonak napisał:
    nie byl bity, no trudno ...podlacze inne radio i zobacze czy jest to samo.

bezpieczniej by było, wysunąć radio w chwili gdy nie gra przód i zmierzyć omomierzem w kości głośnikowej ISO co jest grane, czy przypadkiem któryś z głośników nie jest zwarty do masy.bo tak przypuszczam jest.
    a jak podłączysz inne sprawne radio które nie ma zabezpieczenia przeciwzwarciowego to uwalisz k.mocy i będziesz miał dodatkowy problem na głowie.

0
  • #5 27 Cze 2008 21:40
    kinonak
    Poziom 2  

no tak, ale gdyby byl zwarty to by nie gralo w ogole, a jak wylacze i wlacze kilka razy pod rzad to np. za 7 razem graja wszystkie glosniki :)

0
  • #6 27 Cze 2008 21:52
    LWD11
    Poziom 29  

kinonak napisał:
    no tak, ale gdyby byl zwarty to by nie gralo w ogole, a jak wylacze i wlacze kilka razy pod rzad to np. za 7 razem graja wszystkie glosniki :)

no w pierwszym poście napisałeś że przód gra czasami, czasami tzn. w moim mniemaniu gdy nie jest zwarta inst. gł.do masy. tył może grać bo jest aktywny.

0
  • #7 30 Cze 2008 02:19
    kinonak
    Poziom 2  

teraz zobaczylem ze mimo przekodowania na 00007 dalej wywala przy wlaczaniu radia napis "bose"

0
  • #8 14 Kwi 2009 21:36
    modestt
    Poziom 2  

Mam audi a6 99rok, miałem tam radio audi concert dolby, wymieniłem na concert II, po zamontowaniu okazało sie ze nie gra mi przód, jak mówisz identycznie po włączeniu kilka razy radia gra później zanikają przednie głośniki.

Zrobiłeś już coś z tym ?

Moderowany przez damiancz:

Post poprawiłem a na przyszłość polecam zapoznać się z regulaminem [zaprzyjaźnić z klawiszem "Pisownia"]

0
  • #9 08 Maj 2010 16:38
    Blazej85
    Poziom 12  

Nie wiem czy nie troszke za późno, ale wystarczy odciąć jeden kabelek a konkretnie przeczytasz w moim temacie, bo problem był opisany

7