Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak założyć własną stronę www?

BlackBox23 27 Jun 2008 22:06 2822 10
    BlackBox23
    Level 9  
    chciałbym założyć własną stronę www ale nie mam zielonego pojęcia jak i od czego mam zacząć .. :cry:
    Szymciosek
    Level 19  
    Proponuję zacząć od Hostingu...
    Bez tego nic nie zrobisz

I domena
    BlackBox23
    Level 9  
    no właśnie kurde ......chodzi mi o cos wlasnie tak prostego ..... http://www.ryby-koszelewy.xxl.pl/
    Ci właśnie państwo są sąsiadami mojego ojca .. i on zobaczył ze mają taką stronke .i chce zebym mu podobną zrobił.. no i zeby jak wpisze sobie w google moj tata co nie ... to tez tak bylo ....
    next22
    Level 18  
    www.cba.pl ---hosting to nie problem ale trzeba jeszcze umieć stworzyć strone w HTML.
    Lub poszukaj jakiegoś programu który tworzy strony bez znajomości języka programowania.
    BlackBox23
    Level 9  
    wiem ze to takie troche smieszne .. i wogole ... ale gdyby ktos byl tak uprzejmy i powiedzial by mi jak to zrobic to byłoby super.... najlepiej to tak krok po kroku .. bo naprawde na ten temat mam malo wiadomosci ... z gory dzieki

Dodano po 4 [minuty]:

a no i moglaby byc tyci tyci fajniejsza od tej co podalem w linku to moze dostalbym jeszcze cos kasy od staruszka heheh
    MarekPPN
    Level 35  
    Potrzebujesz wiedzy na temat HTML oraz edytora tego kodu np. Website PRO, Zajączek, Pajączek (płatny).

A później odpowiedni hosting (serwer na którym będzie twoja strona) np. republika, elektroda :), yoyo.
    BlackBox23
    Level 9  
    chciałbym dodać ze posiadam FrontPage i bede korzystal z tego programu również podoba mi sie pomysł Bynia22 z darmowymi szablonami.. wszytko jet fajnie ... tylko potem jak umieścić to gdzieś gdzie bedzie to widoczne .. dla innych osób.. tzn w jaki sposób...najlepiej za darmo .. no ale ... tak zeby bylo dobrze
    luq
    Level 13  
    Pliki mozesz wyslac na serwer przy uzyciu ftp, ale najpierw wypadaloby sie rozejrzec za hostingiem. W sieci duzo jest firm oferujacych za darmo miejsce na Twoja strone (patrz wypowiedz @MarekSLU).
    REXus
    Level 11  
    BlackBox23 wrote:
    chciałbym dodać ze posiadam FrontPage i bede korzystal z tego programu

To... zły pomysł... bardzo zły...

Tą drogą to Ci wyjdzie raczej wyrób stronopodobny, który w IE może otworzysz - w innych przeglądarkach będzie tylko gorzej, nie wspominając o mobilnych...

Ogólnie to bez wiedzy o HTMLu to niewiele zdziałasz - samo wpakowanie tego na serwer to kropla w morzu wiedzy, którą trzeba posiadać, aby zrobić dobrą stronkę.