Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobry alarm - doradzcie - Tytan DS300 gdzie kupic ?

mr-x 28 Cze 2008 11:00 4980 8
  • #1 28 Cze 2008 11:00
    mr-x
    Poziom 13  

Witajcie

Chcialbym zalozyc jakis alarm (syrena plus odciecie zaplonu plus ew. domykanie szyb plus jeszcze jakis bajerek by byl mily ale nie koniecznie ) do bmw z3 cabrio.

Poza tym wymagam :

-aby piloty byly normalne, fajnie by bylo jakby byl z jakimis wstawkami chromowanymi, a NIE jakies kretynskie mini telefony komorkowe z wyswietlaczem lcd

Obecnie auto nie ma zadnego alarmu, wczoraj bylem u lokalnego alarmowca i zaproponowal mi montaz alarmu Tytan ds300 - ladne piloty, ogolnie wyglada ok, ale pan zaspiewal mi wraz z montazem 700 zl :|. Chyba cos duzo prawda ?

Mam pytanko gdzie moze zakupic taki alarm ? Na stronie www.digitalsystems.com.pl jest napisane ze firma sprzedaje alarmy tylko firma instalacyjnym . Na allegro tych alarmow nie ma. Ile wogole kosztuje sam ten alarm ? Moze ktos z was bedzie mi w stanie odsprzedac taki alarm ?

Mam jeszcze 2 pytania co do alarmu tytan ds300 :

-ten alarm Tytan ma dodatkowy przycisk na pilocie, wg was udalo by sie pod to podpiac taka funkcje ze po wcisnieciu jego w zamnietym aucie zapalaja sie powiedzmy na 10-20 minut swiatla postojowe ? Pan u ktorego wczoraj bylem nie byl pewnien czy sie da, powiedzial ze musi przejrzec instrukcje ...

- do tego alarmu da sie podpiac czujnik przechylu auta (holowania, odkrecania kol) - widzialem cos takiego za 80 czy 100 zl na allegro, w opisie bylo ze da sie podpiac do kazdego alarmu ale wiadomo sa roznie przypadki :cry:, wiec do tytana ds300 takze sie da ?

Chcialem go zalozyc za posrednictwem znajomej "zlotej raczki", mysle ze ten pan od alarmow chce z 500 zl za sam montaz :|.

A jesli nie ten to jaki inny alarm polecacie ?

czekam na wasza pomoc

dzieki
    pozdrawiam
    Piotr

• #2 29 Cze 2008 09:20
    mr-perch
    Poziom 28  

Widzisz Kolego, zadałeś wiele pytań, na które odpowiedź znają właśnie instalatorzy. To, że dobrych systemów nie ma na Allegro, to super sprawa. I niech tak dalej będzie. Dystrybutorzy i producenci (dobrych urządzeń) nie sprzedają ich komu popadnie w trosce o utrzymanie renomy swoich wyrobów. Właśnie takie "złote rączki" psują opinię o dobrych alarmach (urządzeniach). Co do dostępu do cenników, to popieram politykę firmy Digital Systems (i innych dobrych też).
    Czy ten Pan chciał zarobić 500zł, czy więcej, to jego sprawa. Zawsze możesz zrezygnować i jechać do kogoś, kto (Twoim zdaniem) zarobi mniej na usłudze.
    No i na koniec najważniejsza uwaga: 700zł na zabezpieczenie Z3 ??? Żart ???

• #4 30 Cze 2008 00:50
    mr-x
    Poziom 13  

Ok nie chcecie pomoc to trudno .

Dziwi mnie to ze jeszcze dokladnie rok temu jak bylem u tego pana z innym bmw (i to kombi wiec wiecej drzwi) to alarm kosztowal 400 zl, a teraz nagle 700 zl ? :| Nie lubie jak ktos chce na mnie zarabiac podwojnie tylko dlatego ze jezdze z3 .

pozdr.

• #6 30 Cze 2008 22:28
    mr-perch
    Poziom 28  

... i cena jest extra :-)

• #7 01 Lip 2008 00:19
    GRafal
    Poziom 20  

Świat jest mały...był pan u mnie z tym z3 - zapomniał pan dodać że alarm miał mieć jeszcze antyporwanie.
    I zastanawia mnie skąd pan wziął te 400, za tą cenę można założyć fajne antyporwanie...no może prosty alarm+syrena piezo.
    Montaż za pośrednictwem znajomej złotej rączki napewno wyjdzie taniej, tylko czy lepiej? Już sobie wyobrażam jak wygląda instalacja pana złota rączka co to zna się na wszystkim. No i gwarancja.

• #8 02 Lip 2008 02:00
    mr-x
    Poziom 13  

[quote="GRafal"]Świat jest mały...był pan u mnie z tym z3 - zapomniał pan dodać że alarm miał mieć jeszcze antyporwanie.

A jakie ma to znaczenie skoro jest to opcja wbudowana w alarm ?

GRafal napisał:
    I zastanawia mnie skąd pan wziął te 400, za tą cenę można założyć fajne antyporwanie...no może prosty alarm+syrena piezo..

Pamietam jak dzis jak Pan to mowil jak sie zastnawialismy na alarmem do innego auta "alarm..no tak ze 400 zl" .

GRafal napisał:

Montaż za pośrednictwem znajomej złotej rączki napewno wyjdzie taniej, tylko czy lepiej? Już sobie wyobrażam jak wygląda instalacja pana złota rączka co to zna się na wszystkim. No i gwarancja.

Lepiej pewnie nie, taniej napewno . Gwarancja, OCB ?

pozdr.

• #9 02 Lip 2008 07:29
    buszmen78
    Poziom 16  

Witam

W ogóle nie rozumiem o co ten krzyk.
    Pytanie było gdzie kupić alarm a nie gdzie go założyć.
    Jak wiadomo informacja to $$ wiec nie płaci się za "czas" montażu tylko za to ze ktoś wie jak zamontować i za pieczątke dla AC.
    Jak ktoś "spali" sobie sterownik lub "zapali" awarie i zapłaci za kasowanie 300zł to wtedy dopiero widzi oszczędność.
    Jak się ktoś czuje na siłach dlaczego nie, mineły czasy braków w sklepach sprzętu.

pozdro

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME