Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kod do radia samochodowego CD Blaupunkt

28 Jun 2008 11:47 5886 5
 • Level 10  
  Kupiłem Suzuki Ignis z CD Blaupunkt ale poprzedni właściciel zagubił do niego kod. W serwisie Suzuki zaśpiewali za podanie kodu 200 zł mimo, że mam kompletna dokumentację i auto jest jeszcze na gwarancji. Szlag mnie trafił.
  Czy jest mozliwość rozkodowania tego radia tak aby to nie ingerowało w gwarancję?
 • Level 43  
  Dobry fachowiec od kodów zrobi to tak że ślad nie pozostanie lub będzie tak mały że pod lupą trudno będie zauważyć ale też pewnie nie za darmo.

  SławeK
 • Level 17  
  Biorąc pod uwagę że napewno się ktoś znajdzie tylko mnie drażni nagminne braki opisu skąd jesteś.
 • Level 17  
  Cześć

  Fajnie że napisałeś miasteczko ale to nie moja okolica może ktoś z kolegów się do ciebie zwróci lub inne wyjście udać sie do warsztatu RTV tam na pewno ci ktoś pomoże być może nie utracisz gwarancji..
  Pozdro Grzegorz
 • VIP Meritorious for electroda.pl
  Tak się zastanawiam, czy jest sens szukania jakiegoś szpenia od rozkodowywania, bo KOSZTY. Pewnie trzeba będzie radio wyciągnąć - KOSZTY + Ryzyko, że coś się może uszkodzić, a potem to rozkodować - KOSZTY. Wprawdzie serwis życzy sobie 200 zł ale summa summarum wyjdzie chyba podobnie. Fakt, oburzająca jest postawa serwisu, ale może warto by sie dowiedzieć dokładnie o koszty u generalnego przedstawiciela na Polskę? Może oni wykażą więcej normalności...