Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

szukam Tranzystora BD 255

czokotom 28 Jun 2008 16:25 1616 15
    czokotom
    Level 12  
    wszystko podane w temacie. Czekam na propozycje
    4064484
    User under supervision
    moze byc jakis normalny zmiennik?
    czokotom
    Level 12  
    nie. Bo on siedzi we wzmacniaczu :P
    zybex
    Helpful for users
    Nawet BD355 się nie nadaje, ale o tym już pisałem jakiś czas temu.
    zybex
    Helpful for users
    Autor postu szuka od pewnego czasu oryginału, a nie odpowiednika. Obudowa to TO66.
    serwis
    Level 37  
    zybex wrote:
    Autor postu szuka od pewnego czasu oryginału, a nie odpowiednika. Obudowa to TO66.

Autor to tak szuka tego tranzystora, żeby nie znaleźć.

Pisałem już wiele razy, że mam BD254/255 i BD354/355.

A czokotom poszukuje 1 sztuki ( tak bynajmniej wynikało z korespondencji), i na dodatek pewnie życzy sobie dostarczyć ten tranzystor do miejsca zamieszkania.

Proponowałem żeby podjechał do mnie do warsztatu po odbiór ( jest to raptem 25 km ), to zaproponował , żebym ten tranzystor dostarczył jakiejś innej osobie do jakiegoś hipermarketu.
    Przecież cena paliwa, albo nawet biletów komunikacji miejskiej wielokrotnie przekroczy wartość tego tranzystora.
    Uważam taki stan rzeczy za co najmniej niepoważny.
    zybex
    Helpful for users
    Niedawno sprzedałem nowe BD354/BD355 (20 sztuk) za 10 zł. Fakt, że ten BD255 jest mocniejszy, o czym już pisałem wcześniej i w poprzednim temacie. Wtedy to autor szukał BD254 i wymontowałem go z jakiegoś urządzenia, ale autor postu nie chciał go kupić ze względu na koszt przesyłki. Dlatego też podałem jeden z wielu sklepów w trójmieście, gdzie można go kupić.
    dipol
    Level 34  
    wkładałem 2n3792-prod/specjalna-military pnp stosowane były w odchylaniu radarów morskich-ramka
    kompl. 2n3719 npn
    mam takie pary dobierane w warunkach dynamicznych na HP
    serwis- piszesz o polskich tranzystorach Cemi to nie jest to.
    czokotom
    Level 12  
    mi chodzi właśnie o BD 255 firmy cemi
    serwis
    Level 37  
    dipol wrote:
    wkładałem 2n3792-prod/specjalna-military pnp stosowane były w odchylaniu radarów morskich-ramka
    kompl. 2n3719 npn
    mam takie pary dobierane w warunkach dynamicznych na HP
    serwis- piszesz o polskich tranzystorach Cemi to nie jest to.

Jeżeli nie rozróżniasz "konserwy" TO-3 od TO66 to Twoja sprawa.
    Ale mam nadzieję, że Twój "dorobek" na Elektrodzie, jest na tyle duży, że ta drobna pomyłka powinna być uznana jako błąd w "piśmie" :D
    dipol
    Level 34  
    faktycznie dałem ciała hi w katalogu VRT-disk na inną obudowę okazuje sie ze jest pomyłka w katalogu.Mam
    bdap55 =bd255 Cemi dla armii gdzieś powinno mnie się z 10 szt przewracać tylko w którym pudelku hi,powaliło mnie się z jakimś bd bo była zmiana na francuskie przy radarach ale to stare dziej ponad 10lat temu.
    Poszukam jak wykopię to się odezwę.

Dodano po 2 [minuty]:

Znalazłem wykonanie wojskowe BDAP55.-CEMI
    czokotom
    Level 12  
    kupiłem na allegro.
    do moderatora: temat można zamknąć.