Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie radia Pionner PROLBEMY prosze o pomoc

Adap 29 Cze 2008 08:27 1281 1
  • #1 29 Cze 2008 08:27
    Adap
    Poziom 14  

Kupiłem sobie wczoraj radio Pionner deh200MP po połączeniu radia z instalacja w aucie zostały mi 2 kabelki niebieski (ale to sterowanie anteny) i pomarańczowy który odpowiada za podświetlenie deski rozdzielczej i sygnał dźwiękowy przypominający o wył świateł..

Moje pytanie wiąże sie z tym ze gdy ten kabelek jest luzem to deska nie świeci, i sygnał nie działa
    Gdy podłącze go do żółtego kabla +12V BAT wtedy nawet gdy mam wyłączone światła to piszczy i wszystko mi sie świeci,
    Gdy podłączyłem do czerwonego kabla sterowanego stacyjka to takze wszystko świeci i piszczy ale dopiero jak przekręce stacyjke.

dwa dni temu miałem radio Sony CDX GT121 wszystko było podłączone na kostkach iso i działało. A teraz kiedy kostki iso nie dostałem i musiałem to przylutowac to takie szopki to odstawia.

Zapomniałem dodac ze mam Daewoo Matiz

0 1
  • #2 29 Cze 2008 09:47
    SlaweK
    Poziom 43  

A do pomarańczowego próbowałeś to podłączyć ? Jak się takie działanie nie podoba to przewód zostawia się niepodłączony i zaizolowany. Ja z reguły takich nietypowych sygnałów nie podłączam.

SławeK

0
  Szukaj w 5mln produktów