Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat siena-jaki zamek? Zamek jest sterowany minusami?

29 Cze 2008 12:07 2405 2
  • Poziom 2  
    Witam Panowie,
    Mam Fiata Siene auto seryjne z 97roku, w standardzie mam tam centralny zamek teraz planuje podlaczyć do niego sterowanie pilotem i stąd moje pytanie czy nie orientuję się ktoś czy zamek tam jest sterowany minusami(masa) czy plusem? Bo pneumatyczny napewno nie jest;] a jakie miejsce najbardziej polecacie do podlaczenia przewodow? bo nie bardzo wiem gdzie jest sterownik ale w gniezdzie bezpiecznikow jest szara wtyczka "złącze konektorowe" jak je odłącze to centralny nie działa, inne złącza(kolory) po odłączeniu nie maja wpływu na działanie centralnego. A może ktoś wie do których dokładnie kolory kabli z szarego złącza konokterowego się podłączyć? Dokładnie to ten pilot jest dołączony do alarmu i alarm obsługuje zamki sterowane minusem, plusem, pneeumatyczne i jeszcze jakieś. Tylko musze wiedzieć który schemat wybrac. A schematy do mojej sieny nic mi nie mówią i są strasznie nieczytelne (chodzi o jakość bo to zdjęcia)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Masz sterowanie dwoma minusami - biały i niebieski np. przy przelocie kabli z drzwii, wyżej żółty większy przekaźnik to sterownik zamka.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    A gdzie dokladnie znajduje sie ten przekaznik? bo jak jest takie zolte to jak to odlacze to centralny i tak dziala:/

Moderowany przez sharp:

Regulamin p.8.1. Zamykam.